Якщо вам потрібні інвертори для сонячних батарей, то ви можете придбати їх за вигідною ціною на one-sun.ru. Ви отримаєте електрика не переплачуючи і зберігаючи навколишнє екологію.

Старенька Windows XP настільки популярна серед багатьох користувачів з-за своєї надійності, але навіть вона іноді дає збої. Найчастіше, звичайно, це відбувається із-за криворукості юзерів, але бувають і інші причини. Як би те ні було, кращим способом повернути працездатність комп’ютера є відновлення системи Windows XP, тобто відкат нещодавно внесених змін.

Часто відновлення системи Windows XP здатне вирішити проблему (якщо вона не має фізичний характер). І в цій статті я розповім, що для цього потрібно зробити.Це вам теж може бути цікаво:

  • Як зробити точку відновлення Windows 7 і як відновити систему
  • Як створити точку відновлення Windows XP
  • Резервна копія Windows 8 програмою RecImg Manager

Як відновити систему Windows XP

Перед тим, як відновити систему Windows XP, ви, швидше за все, виявили, що вона взагалі не завантажується, і впали в істеричну паніку. Замість паніки потрібно зробити завантаження в безпечному режимі.

Коли система включиться в безпечному режимі, необхідно натиснути «Пуск», потім вибрати пункт «Всі програми», в ньому розділ «Стандартні», потім – «Служебные» і, нарешті, клікнути на «Відновлення системи».

У новоствореній програмі потрібно відзначити перший пункт «Відновлення попереднього стану комп’ютера» і натиснути «Далі».

Після ви побачите календар, де жирними цифрами будуть відзначені дати, до яких можна відкотитися. Вибравши потрібну, натисніть кнопку «Далі», а потім ще раз «Далі». Почнеться відкат Windows XP, комп’ютер перезавантажиться, відновиться і завантажиться в нормальному режимі, і ви отримаєте повідомлення про успішну операцію.

Відновлення системи Windows XP займає деякий час, і чим більше часу між датою відкату і сьогоденням, тим більше часу буде потрібно. В ході відновлення може здатися, що нічого не відбувається. Насправді, це не так. Потрібно просто набратися терпіння і дочекатися закінчення операції.

Так як відновити систему Windows XP потрібно з контрольної точки, необхідно, щоб вони створювались автоматично. Для цього слід включити цю функцію. Чи Включена вона можна перевірити наступним чином: на «Мій комп’ютер» натиснути правим кліком мишки та натисніть «Властивості», і перейти у вкладку «Відновлення системи». Галочки навпроти «Відключити відновлення системи на всіх дисках» бути не повинно. Також потрібно уважно поглянути на таблицю з переліком жорстких дисків. У графі «Стан» на всіх дисках повинно бути написано «Спостереження».

Вимкнути відновлення системи не рекомендується. Робити це доцільно, якщо комп’ютер має маленькі жорсткі диски і потрібно економити місце, але таке обладнання вже зустрічається рідко.

Контрольні точки відновлення на Window XP створюються автоматично при установці деяких програм, драйверів або самою системою без причин. А також створити точку відновлення Windows XP можна вручну. Перед тим, як зробити на комп’ютері щось не зрозуміле, рекомендується створити точку відновлення, щоб у разі чого, відкотити зміни.