У цій статті я розповім вам про те, які ви можете купити USB гаджети і повідаю вам, що це таке. Буває, сидиш біля свого компа і думаєш, що б нового сюди ще можна було б застромити, так щоб було неважко, недорого і корисно. І як раз USB гаджети є тут кращим варіантом.


USB гаджети – це пристрої, які, як зрозуміло, підключаються до комп’ютера або ноутбука через USB роз’єм, і виконують певні функції. Наприклад, це можуть бути холодильники, вентилятори, обігрівачі, світильники і інші корисні речі.

Нижче розкажу докладніше про кожен з видів цих пристроїв, а також покажу, де можна купити USB гаджети за вигідною ціною.

Зміст

  • 1 USB вентилятор
  • 2 USB світильник
  • 3 USB підігрівач
  • 4 USB холодильник
  • 5 USB гаджети

USB вентилятор

Вентилятори – це пристрої, які охолоджують простір навколо за допомогою маленького моторчика з маленьким гвинтом. Купити гаджет USB з функцією вентиляції повітря потрібно тим, кому вічно жарко. Сильно прохолодно вам не стане, але користь від нього все-таки буде.

USB вентилятори здатні забезпечити достатній мікроклімат в невеликому радіусі. З особливостей слід зазначити низьке споживання енергії, що вигідно для ноутбуків, що харчуються від батареї.

Річ корисна, особливо для тих, у кого, наприклад, потіють долоні при друкуванні на комп’ютері або просто для забезпечення комфорту. Однак бережіть пальці. Буде неприємно отримати удар гвинтом за ним, хоч він і маленький. Хоча, більшість моделей оснащений захисним корпусом.

USB світильник

Світильники для USB – це невеликі світлодіодні лампи. Купити USB-гаджет для освітлення, рекомендується, наприклад, якщо вам темно друкувати на клавіатурі в темний час доби або, якщо ви любите почитати книгу, перебуваючи недалеко від свого комп’ютера.

USB світильники відрізняється високою потужністю, тому що працюють завдяки цілому блоку світлодіодних ламп. При цьому споживана потужність залишається в розумних межах – батарея ноутбука не сяде через п’ять хвилин. Також існують USB лампи не для освітлення, а для створення романтичної атмосфери.

USB підігрівач

Багато людей готують собі каву, йдуть за комп’ютер, починають щось там робити і про свою каву згадують через півгодини-годину, коли він вже охолов. Не виливати ж у цьому випадку напій. Якщо ви з таких забудькуватих, то вам потрібно купити USB гаджет підігрівач.

Пристрій просте – підключаєте до USB, нагрівальний елемент, як в електроплитці, починає працювати, ставите на нього чашку, і скоро кави буде знову прийнятної температури.

USB холодильник

А цей гаджет знову ж таки для тих, кому вічно жарко. Працює за принципом нагрівача, тільки навпаки – охолоджує. Можна чудово використовувати для напоїв. Купити цей USB-гаджет потрібно обов’язково тим, хто любить пити пиво або газовані напої з фільмом.

USB гаджети

Описані вище гаджети на сьогодні є найбільш популярними і модними. Але є й інші, які важко класифікувати в якісь групи. Наприклад, існують ще пилососи, іграшки для розваг, зарядні пристрої, нагрівачі для рук, ніг і все це працює по USB. Загалом фантазії інженерів немає межі.