Компанія cougar анонсувала ігрову гарнітуру omnes essential, яка підходить для використання з персональними комп’ютерами і консолями. Новинка відноситься до повнорозмірних пристроїв накладного типу.

Джерело зображень: cougar

Застосовані 53-мм випромінювачі з діапазоном відтворюваних частот від 20 гц до 20 кгц. На знімній штанзі встановлений мікрофон із засобами шумозаглушення і кардіоїдної діаграмою спрямованості.

Підключення до джерела сигналу може здійснюватися дротовим і бездротовим способами. У першому випадку застосовується стандартний 3,5-мм коннектор, у другому — радіочастотний канал в діапазоні 2,4 ггц (через приймач з інтерфейсом usb і радіусом дії до 10 метрів).

Реалізована багатобарвне підсвічування з декількома режимами роботи. На чашках розташовані фізичні органи управління для регулювання рівня гучності, перемикання світлових ефектів та ін.

Заявлений час автономної роботи на одній підзарядці акумуляторної батареї досягає 20 годин без підсвічування і 12 годин з підсвічуванням. На повну підзарядку потрібно приблизно 2,5 години.

Регульована конструкція забезпечує високий рівень комфорту під час тривалого носіння. Інформації про орієнтовну ціну поки немає.