Фанати всесвіту відьмака, які вже встигли втопити другий сезон в негативних відгуках, знайшли свій порятунок в ігровій серії the witcher. Після виходу нового сезону для серіалу в іграх cd projekt red спостерігається приріст в активних гравцях.

Розчаровані серіалом користувачі поступово збільшують онлайн всієї трилогії the witcher і це тільки спираючись на дані steamdb. Значний підйом активних гравців спостерігається the witcher 3: wild hunt, який трапився ще до зимового розпродажу steam. Аналогічна ситуація з гравцями відбувається в the witcher 2: assassins of kings enhanced edition і the witcher: enhanced edition, де піковий онлайн збільшився в кілька разів.

Розробники зі студії cd projekt red раніше всіх помітили збільшення аудиторії в рольових екшенах і почали рекламувати ігри the witcher на своїх сторінках в соціальних мережах.

The witcher 3: wild hunt доступна на пк і консолях. У наступному році розробники обіцяють випустити поліпшену версію гри для всіх актуальних платформ, яка запропонує нові візуальні технології.