Цієї осені бренд kivi оновив серію розумних телевізорів. Представляючи середній ціновий сегмент, моделі 2021 року отримали ряд флагманських фішок. Ми познайомилися з 55-дюймовою версією тб. Розповідаємо, чому на неї варто звернути увагу.

Трендовий дизайн

Телевізор давно став важливою частиною інтер’єру вітальні. Новинки kivi позбулися статусу безликих однотипних ящиків. Вони обзавелися мінімальними рамками з трьох сторін і строгими обводами корпусу. Такі пристрої легко впишуться в будь-який інтер’єр. Моделі з діагоналлю екрану 24, 32, 43 і 55 дюймів можна придбати в білому колірному оформленні.

Задня панель тв радує продуманістю інтерфейсів. Стаціонарні роз’єми розташовані вертикально, а часто використовувані, наприклад usb для накопичувачів, виведені на бічну панель корпусу. Таке комбо дозволяє отримати швидкий доступ до потрібних коннекторам, в той час як інші не будуть заважати і відсвічувати кабелями. Ця конфігурація стандартна для всіх представників нової серії.

Яскравий екран з підтримкою hdr для ігор і кіно

Обличчям лінійки kivi 55u740lb стала 55-дюймова hva-панель з роздільною здатністю 3840х2160 пікселів. Вона підходить не тільки для 4k-контенту. Навіть при більш низькій роздільній здатності исходника графічний процесор зробить апскейлінг картинки, домальовуючи відсутні пікселі.

Перегляд hdr-файлів доступний з будь-яких підтримуваних джерел. Яскравість 550 ніт і коефіцієнт контрастності 7000: 1 забезпечують якісне відображення темних сцен. А функція super contrast control дозволяє локально підлаштувати контраст в найскладніших ділянках кадру. Працює вона автоматично і при бажанні відключається.

Підійде телевізор і для любителів геймінгу. Власникам консолей стане в нагоді ігровий режим, що відключає всі поліпшувачі заради зниження затримки сигналу. А якщо використовувати тв в якості комп’ютерного монітора, то відповідний пресет повністю виключить обробку зображення, подаючи все по hdmi з мінімальним інпут-лагом.

Виразний звук

Акустична система kivi 55u740lb пропонує пару 12-ватних динаміків. Потужності вистачить для кімнати середніх розмірів, при цьому навіть на високій гучності вони не будуть деренчати і резонувати з корпусом. Завдяки заводському налаштуванню за участю фахівців jvc і технології dolby audio processing, динаміки на льоту коригують звучання в залежності від типу контенту. На відміну від ручного підстроювання еквалайзера, розумний алгоритм сам зробить акцент на голосі актора або тональності музичного треку.

Ще одна фішка акустики-автовирівнювання гучності. Така функція незамінна при перегляді ефірного тб або роликів на youtube без premium-підписки. Розпізнавши рекламний ролик з викрученим на максимум посиленням доріжки, система тут же зменшить його гучність до заданої раніше.

Розумна прошивка

Особливу увагу виробник приділив функціям smart tv. Вони дозволяють забути про ефірне тб: досить підключити модель до wi-fi, щоб отримати доступ до якісного цифрового контенту. Новинки kivi працюють під управлінням android tv з фірмовим лончером, який орієнтований на онлайн-перегляд. На стандартний інтерфейс теж можна переключитися, проте користуватися kivi media зручніше — не доведеться встановлювати сторонній софт вручну.

На домашньому екрані користувача зустрічають чотири тематичних розділи:» телеканали«,» фільми«,» ігри «і»тренування”. Перший, як випливає з назви, дозволяє дивитися ефірний контент без підписки. У другому знаходиться бібліотека бібліотека безкоштовного кіно, яка, за запевненням виробника, буде постійно оновлюватися і розширюватися. Там же розташувався і клієнт netflix, для швидкого запуску якого на пульті ду передбачена окрема кнопка».

Особливої уваги заслуговує третя категорія системного меню. Вона надає доступ до широкого набору фітнес-програм. Це особливо актуально для тих, хто працює на удаленке. Різні види тренувань зручно згруповані за типами. Проводяться вони в форматі онлайн за розкладом, але надолужити згаяне можна і в записі. Фітнес з kivi проходить 3 рази на тиждень і безкоштовний для користувача.

Нарешті, в геймерському розділі власнику тб доступні відразу три типи віртуальних розваг. Різні android-ігри, сервіс airconsole для кооперативних заруб з друзями за допомогою смартфона, а також хмарна платформа boosteroid — своєрідна альтернатива geforce now.

Зручний пульт

Фірмовий пульт ду цікавий не тільки кнопками швидкого запуску сервісів kivi media, netflix, youtube і okko. Він також здатний виконувати роль указки, позбавляючи власника від необхідності постійного клацання кнопками при навігації по інтерфейсу.

Цілитися в екран, щоб додати гучність або переключити канал, не буде потрібно. Іч-порт у пульта є, але стане в нагоді тільки при першому включенні: після сполучення по bluetooth аксесуар буде працювати навіть з-під подушки. Обзавівся він і вбудованим мікрофоном. Останній дозволяє швидко запустити потрібний фільм або додаток за допомогою голосового помічника google.

One more thing

Ще один важливий параметр цифрової техніки — гарантійне обслуговування. Власники телевізорів kivi завжди можуть звернутися на гарячу лінію з будь-яких питань. Сервіс працює в режимі 24/7. Фахівці техпідтримки не тільки допоможуть зробити настройку, але і при необхідності підключаться до пристрою віддалено для діагностики. Для цього достатньо дозволити віддалений доступ в штатному додатку.

Крім того, вендор ретельно вибирає всі комплектуючі для своєї продукції. У поєднанні з налагодженим процесом складання такий підхід гарантує високу надійність техніки, підкріплену трирічною заводською гарантією на дисплей.