день 9-й (24 грудня): гігантська за своїми масштабами роздача ігор в epic games store триває. Сьогодні пропозиція оновилася, так що аж до завтрашнього вечора всі бажаючі зможуть забрати pathfinder kingmaker, та ще й у виданні enhanced plus.

Pathfinder kingmaker-рольова фентезійна гра, автори якої, хлопці з московської студії owlcat games, надихалися безсмертною класикою в особі baldur’s gate, arcanum, fallout і neverwinter nights. Гра з’явилася на світ в 2018 році і отримала в основному позитивні призначені для користувача оцінки.

день 8-й (23 грудня): зазвичай epic games роздає в своєму магазині в якості подарунків відвертий «неліквід» та інший багаторічний валежник, проте на святковій роздачі компанія, по всій видимості, вирішила відігратися за весь рік, забезпечивши гравців масою дуже гідних пропозицій. З сьогоднішнього дня і аж до завтрашнього вечора всі бажаючі можуть забрати у вічне користування рольовий проект vampyr від творців life is strange і remember me.

У vampyr ми граємо за лікаря-вампіра, якому належить постійно балансувати між своїм професійним обов’язком і спрагою крові, доступу до якої у нього за родом діяльності, самі розумієте, предостатньо. Гра вийшла влітку 2018 року і отримала досить теплі відгуки. Звичайно, навіть близько не шедевр, але пограти на разок — цілком гідно.

день 7-й (22 грудня): сьомий день святкової роздачі ігор в epic games store не віщував нічого цікавого. Передбачення частково збулося: з сьогоднішнього дня і аж до завтрашнього вечора користувачі epic games store можуть забрати досить непоганий тактичний проект про тварин-мутантів mutant year zero road to eden.

За сюжетом mutant year zero road to eden, ми потрапляємо в знищений в ядерній війні світ. Високий рівень радіації посприяв тому, що окремі види тварин, як то — лисиці, свині і навіть качки — мутували і розвинулися в плані інтелекту до рівня, порівнянного з людським. У завдання групи мутантів входить пошук едему-незайманою війною локації, де ще збереглася колишня життя. Такий собі оазис посеред ядерних пусток і руїн.

день 6-й (21 грудня): на шостий день святкової роздачі ігор в epic games store всі бажаючі можуть безкоштовно отримати у вічне користування кооперативний бойовик з динозаврами second extinction.

Проект являє собою шутер, в якому люди борються з відродженими динозаврами-мутантами за право одноосібного господарювання на землі. Проект поки представлений у вигляді гри в ранньому доступі, тому ставлення до нього має бути відповідним. Спочатку second extinction вийшла в steam і отримала вкрай негативні відгуки, які з часом і після випуску оновлень все ж виправилися, і на поточний момент складають 71 %. Що, до речі, досить мало: зазвичай в epic games store роздають ігри з рейтингом не нижче 80-85 %.

день 5-й (20 грудня): продовжуємо щодня поповнювати ігротеку epic games store подарунковими іграми. Сьогодні нашій увазі пропонують отримав дуже високі призначені для користувача оцінки картковий інді-проект loop hero.

За сюжетом loop hero, якийсь злий лич заточив світ у тимчасову петлю, в якій твориться нестерпний для мешканців цього світу хаос. Нам належить розірвати цей “порочне коло”, використовуючи для цього наявні ресурси і бонуси.

день 4-й (19 грудня): забрали remnant from the ashes в epic games store? забули? ну, тепер вже пізно, оскільки буквально тільки що пропозиція в магазині змінилося на нове. В рамках сьогоднішньої роздачі, яка триватиме рівно 24 години, всі бажаючі можуть забрати захоплюючу детективну пригоду the vanishing of ethan carter.

Даний проект з’явився на світ восени 2014 року. Гра оповідає про те, як детектив пол просперо розслідує в невеликому містечку ланцюжок трагічних подій, які приведуть його до зниклого хлопчика на ім’я ітан картер. У процесі проходження вам належить вирішувати загадки, шукати докази, пов’язувати воєдино події, а також користуватися надприродними здібностями пола просперо.

The vanishing of ethan carter отримала дуже теплі відгуки від гравців, хоча практично всі як один відзначають її вкрай невисоку тривалість.

день 3-й (18 грудня): практично феноменальна (минулого року було багатше) за своїми масштабами роздача подарунків в epic games store триває. На третій день акції нашій увазі представили кооперативний екшен remnant from the ashes.

Свого часу дана гра вже була роздана в epic games store, де виявилася однією з найбільш затребуваних в якості безоплатного дару: більше десяти мільйонів гравців отримали remnant from the ashes безкоштовно. Природно, на цей раз все буде скромніше: по-перше, і сама роздача триватиме всього добу, та й насичення відбулося ще рік тому. А новим користувачам у egs взятися практично нема звідки.

день 2-й (17 грудня): на другий день святкового марафону подарунків в epic games store стартувала роздача роуглайк-платформера neon abyss, в якому нам у складі «похмурого загону» необхідно «зі стріляниною прокладати собі шлях у безодню». Проект примітний тим, що локації в ньому еволюціонують, тому кожне нове проходження виходить унікальним.

Гра з’явилася на світ влітку минулого року і отримала дуже високі призначені для користувача оцінки. Цим, до слова, і унікальні роздачі в epic games store: так, в більшості випадків там дарують відвертий «неліквід», але з високими призначеними для користувача рейтингами.

день 1-й (16 грудня): про те, що epic games перед різдвяними та новорічними святами на повну потужність включить свій роздавальник безкоштовних ігор під назвою epic games store, нам відомо вже з минулого тижня. Сьогодні марафон подарунків офіційно стартував, і першим з прийдешніх подарунків стала пригодницька рольова гра shenmue iii.

Даний проект свого часу отримав масу критичних відгуків, але в цілому гравці сходилися на думці, що shenmue iii являє собою гідне продовження серії. Безкоштовно так точно згодиться.

Нагадуємо, що в рамках святкового марафону ігри будуть змінюватися кожну добу, так що часу на роздуми у вас мало: побачили новину — краще відразу забрати подарунок, щоб його не упустити.

Наступна подарункова гра — секретна. Чому? ну, очевидно, щоб не псувати новорічний сюрприз.