У цій статті я розповім про метод, який дозволяє встановити пароль на Android, таким чином, що відкривати і використовувати ці програми на девайсі буде можливо не всім. Вирішувати цю задачу я буду з допомогою невеликого, безкоштовного і простого додатка AppLock.

Як поставити пароль на Android

В першу чергу розповім про те, як встановити пароль на програми з допомогою AppLock, а потім покажу, що ще вміє цей інструмент. Скачайте AppLock на свій пристрій по посиланню нижче та встановіть його.

AppLock

Завантажити APK файл

Завантажити зараз!45 Завантаження
AppLock

Завантажити файл з Google Play

Завантажити зараз!37 Завантаження

Запустіть завантажену програму. При першому запуску потрібно придумати PIN-код. Цей код буде використовувати для запуску самого AppLock, а також для запуску додатків, які потрібно захистити (можна змінити код у будь-який час або призначити інший метод захисту, наприклад, малюнок або жест).

Перед вами з’явиться інтерфейс програми, іон відкриється на вкладці «Програми». Для того, щоб поставити пароль на Android, потрібно додати необхідні програми саме сюди. Для цього натисніть на кнопку з піктограмою плюса.

З’явиться список встановлених програм. Тут вкажіть, які саме програми потрібно захистити паролем, і натисніть на кнопку з піктограмою плюса.

Вибрані програми з’являться в списку на вкладці «Програми». Тепер можна виходити з AppLock і спробувати запустити захищається додаток. При запуску повинен з’явитися запит на пароль. В якості пароля використовується PIN-код, який був придуманий при першому відкритті AppLock.

Інші можливості AppLock

Крім того, що AppLock може поставити пароль на Android, в цій програмі є й інші корисні функції. Коротко розповім про них нижче:

  • В якості методу захисту може бути призначений PIN-код, малюнок або жест.
  • Можна встановити підкажу для пароля.
  • Є можливість обмежити максимальну кількість неправильного введення шифру.
  • Є дуже корисна функція спостереження, яка дозволяє вести облік неправильних спроб введення пароля, а також робити фото зловмисника за допомогою фронтальної камери.
  • Можна керувати захистом пристрою за допомогою СМС.
  • Можливість захисту самого AppLock від видалення.

А також є пару функції, що не має відношення до захисту, але теж корисних для деяких користувачів: вибір програм, запуск яких відбуватиметься із завжди включеним або повернений екраном.