crazy dino park (мод: багато грошей) – у цій головоломці вам випала можливість управляти парком з динозаврами, який потрібно постійно покращувати, засмучувати і заводити нових рептилій. Робіть все, щоб тваринам було комфортно, покращуйте місця їх перебування, прикрашайте місцевість, щоб люди приходили і витрачали багато грошей, гуляючи по парку і милуючись хижаками.

Як ми всі знаємо динозаври давно вимерли, але і донині їх останки зберігаються в надрах землі, так ось, вам варто частенько відправляти команду на розкопки, щоб відшукати кістки. Потім зі знайдених частин, наш цокнутий професор зможе скласти скелет і надалі воскресити животину, яку потім поселяємо в парку.

Процес пошуку цікавий, у нас є ігрове поле, потрібно з нього прибрати всю землю, після чого побачите деякі частинки від кісточок і камені. Деякі кістки можна відразу забрати, а інші належить звільнити з під каменів. Щоб це зробити використовуйте кирку, але пам’ятайте каменів багато, а кирок всього три, так що думайте перед тим як розбити той чи інший кругляк.