В оновленні на офіційній дошці trello, присвяченій call of duty: warzone, raven software підтвердила, що заплановано виправлення помилки відключення контролера. Фікс додадуть в наступний апдейт шутера, який ще не анонсований.

Помилка, про яку йде мова, особливо неприємна. Вона відключає контролер гравців call of duty: warzone в середині матчу, залишаючи їх стояти і чекати, коли їх вб’ють вороги. Повторне підключення пристрою або навіть вимкнення і повторне включення живлення не усуває проблему. Гравці call of duty: warzone змушені повністю перезапускати гру, щоб усунути помилку. Невідома ні причина проблеми, ні спосіб її уникнути. На загальну думку, це чисто випадкове явище.

Помилка відключення контролера в warzone в даний час зачіпає консолі playstation і xbox. Немає жодних ознак того, що з цією проблемою стикаються гравці на пк. Виправлення, про яке йде мова, описано як призначене для “консолей”, тому можна з упевненістю припустити, що воно буде застосовуватися до ps4, ps5, xbox one і xbox series x / s.