Іноді буває, що необхідно відкрити будь-який файл, але програму для її відкриття встановлювати не полювання, так як це довго і ви точно знаєте, що в майбутньому вам більше не знадобиться. Тим більше, що програма для запуску файлу може виявитися платною, і її ще треба десь знайти. Для таких та інших подібних випадків придумана одна програма, яка дозволяє відкрити будь-які файли.

У цій статті я розповім про безкоштовне інструменті FileViewPro, який, в прямому сенсі цього слова, являє собою файловий комбайн, так як йому по зубах будь-які типи файлів. Він може відкрити велику кількість різних файлів, а деякі їх види дозволяє навіть редагувати.

FileViewPro має наступні переваги:

  • Не потрібно нагромаджувати свій комп’ютер різними програмами, які відкривають якийсь один тип файлу.
  • Не потрібно витрачати час на пошуки програм для відкриття того чи іншого файлу, не потрібно витрачати гроші на їх покупку.
  • Підтримує більше сотні типів файлів.
  • Цей інструмент дуже простий у використанні, підходить для недосвідчених користувачів і має російськомовний інтерфейс.

Як відкрити будь-які файли

Скачайте FileViewPro за посиланням нижче. Установка традиційна, нічого особливого.

FileViewPro

Операційна система: Windows XP, Vista, 7, 8, 10;

Мова: російська, англійська та інші;

Розробник: Solvusoft.

Завантажити зараз!438 Завантаження

Після установки запустіть програму, і ви побачите запит на вибір мови. FileViewPro пропонує велику кількість різних мов, вибрати серед них той, який вам потрібен і натисніть «Ок». Перед вами відкриється інтерфейс програми.

Щоб відкрити будь-які файли за допомогою цього інструменту, можна перенести їх на інтерфейс програми мишкою або натиснути угорі кнопку «Відкрити» і знайти потрібні файли на комп’ютері.

І після цього файл відкриється.

Наприклад, можна відкрити зображення. Картинки можна редагувати. Для цього є інструменти внизу.

Також можна спробувати відкрити тексти. Їх теж можна редагувати за допомогою інструментів.

FileViewPro дозволяє працювати навіть з архівами різного виду – розпаковувати та запаковувати їх.

Таким чином, можна відкрити будь-які файли.

Зверніть увагу на інструменти вгорі програми. Завдяки їм можна також здійснювати різноманітні операції з відкритими файлами. Це корисно для зручності.

Крім цього, FileViewPro дуже зручно влаштована тим, що відкриває файли та показує їх у вкладках, як браузер. Це позитивно позначається при роботі з великою кількістю файлів.

Коли я кажу про те, що програма FileViewPro може відкрити будь-які файли, звичайно, я трохи перебільшую – не будь, а більшість видів файлів. Підтримувати абсолютно всі формати неможливо. FileViewPro має також платну версію, яка дозволяє відкривати ще більшу кількість файлів, ніж безкоштовно.