На даний момент IP-камери відеоспостереження вважаються вельми цінним придбанням для різних офісів і приватних будинків. Чому? Вони здатні позбавити від прокладки додаткових кабелів. Крім того, вам не доведеться встановлювати спеціальні монітори або витрачатися на виділений сервер. АЙПІ камера для відеоспостереження буде відмінно працювати і без усього перерахованого вище як? Секрет в тому, що передача відеопотоку відбувається по локальній мережі. Щоб подивитися його, досить просто скористатись своїм ПК або сматрфоном.

Ось чому такою зручною та сучасною вважається АЙПІ-камера для відеоспостереження — бездротові вироби і зовсім на піку популярності, адже вони чудово обходяться без підведення електрики до них.

Вибираємо IP камери онлайн

IP-камера спостереження — сучасне цифрове пристрій. Якість зображення визначається можливостями дозволу. Якщо хочете мати відео або фотознімок з хорошою деталізацією, стежте, щоб розширення було досить високим. Своє рішення IP-камера формує спільно з активним сенсором:

  • 0.3-Мп — підійде для запису відео з максимальною роздільною здатністю 640×480 пікселів — такими параметрами має IP-камера вулична з лінійки моделей початкового рівня;
  • 1-1.3-2-Мп — надасть істотно краща якість деталізації зображення. Хочете собі таку модель? Вони професійна IP камера, ціна її, звичайно ж, на багато вище.

Нині популярні моделі з показниками в 1-Мп. Подібна поворотна IP камера такого формату відмінно підійде для приватного будинку або офісу.

Бездоганна якість відео подарує IP камера HD. З нею ви зможете самі налаштувати кількість кадрів за 1 секунду. Врахуйте, цей параметр визначить і те, скільки місця відеофайл буде займати на сховище, а також зможе вплинути на зміни в обсязі трафіку при передачі відео по мережі.

Всім, хто зібрався купити АЙПІ камеру, можемо порекомендувати обов’язково взяти до уваги такі характеристики:

  • кодек;
  • визначитися з бітрейтом відеопотоку: вимірюється в Kbps і в Mbps. Чим вище швидкість, тим вище буде і якість відеоматеріалів;
  • кількість кадрів за одну секунду.

У підсумку IP-камера, купити яку дійсно варто, повинна відповідати таким принципам: готові відео займають однаковий об’єм, незалежно від показників кодека. Але важливо пам’ятати, що застосування H. 264 і MPEG4 (сучасні кодеки) значно покращує якість картинки.