Напевно, кожен грав у дійстві в приставку Dendy – одну з перших ігрових приставок для телевізора, яка була популярна в 90-х. Часом в епоху високоякісної комп’ютерної графіки та реалістичних ігор наздоганяють ностальгічні почуття, і хочеться пограти у що-то давнє, примітивне, з дитинства.

У цій статті я розповім вам про Dendy емулятор – програму, яка дозволяє запускати ігри з приставки Dendy. Ви зможете сова зануритися в світ поліфонічних звуків, простий графіки, пограти в легендарного Маріо або в танчики. Організація цього щастя зажадає від вас кілька хвилин часу і наявності комп’ютера з Windows будь-якої конфігурації.


Це вам теж буде цікаво:

  • Nox — емулятор Android для Windows

Dendy емулятор для Windows

Dendy емулятор являє собою невелику програму, яка дозволяє запускати ігри з відео-приставки. Природно, шукати картриджі з іграми вам не доведеться. Скачувати ігри для Dendy тепер можна в інтернеті, вони являють собою архіви з файлом .nes всередині.

Знайти сайти з іграми для Dendy буде не важко, записавши в пошукачі Google або Яндекс відповідний запит. Але мені подобається цей сайт. Там є всі популярні ігри і все легко скачується.

Скачайте собі пару ігор, в які давно хотіли пограти, і збережіть у себе на комп’ютері, не розпаковуючи їх архіву (зручно буде зберігати всі ігри в одній якійсь папці).

Після цього вам потрібно завантажити Dendy емулятор. Він називається Fceux. Отримати його можна за посиланням нижче.

Fceux

Операційна система: Windows XP, Vista, 7, 8, 10;

Мова: англійська;

Розробник: -.

Завантажити зараз!651 Завантаження

Після скачування емулятора, ви отримаєте архів. Його потрібно розпакувати в яку-небудь папку. Потім запустіть файл fceux.exe.

Перед вами з’явиться Dendy емулятор. У ньому натисніть на пункт меню «File» і потім на «Open ROM».

З’явиться вікно, в якому виберіть на комп’ютері архів з грою Dendy, який завантажили заздалегідь, і гра запуститься. Можна грати.

Щоб Dendy емулятор був для вас комфортним, ви можете налаштувати управління на ньому. Для цього натисніть на пункт «Config» і потім на «Input».

Перед вами відкриється вікно, в якому натисніть на кнопку «Configure» в секції «Port 1». А потім, натиснувши на ту чи іншу кнопку мишкою, зробіть подвійний клік кнопки клавіатури або геймпада, яка повинна виконувати дану дію.

Для кожної кнопки керування ви можете задати вам зручні значення.

В іншому Dendy емулятор не потребує налаштуваннях. Однак потрібно сказати про одну приємно особливості. Емулятор дозволяє робити те, чого так не вистачало на приставці в дитинстві – можна перервати гру в будь-який момент, зберегти її і вимкнути, не боячись, що прогрес буде втрачено.

Для збереження натисніть пункт «File», потім «Savestate», а потім «Save state as»/ Виберіть місце, куди потрібно зробити охорона гри.

Для того, щоб здійснити завантаження збереження, спочатку запустіть в емуляторі гру, а потім натисніть пункт «File», потім «Savestate», а потім «Load from state». Виберіть файл для завантаження і продовжуйте грати.

Крім того, пам’ятайте, що ви можете розгорнути гру на весь екран. Для цього натисніть на кнопку вгорі праворуч, біля кнопки закриття.