База додатків для мобільного телефону збільшується з року в рік, і разом з цим методи просування продовжують розвиватися. Саме про ці методики сьогодні ви дізнаєтесь в даній статті. Фахівці з сервісу AdvertMobile https://advertmobile.net розповіли про методи, за допомогою яких, програми просувалися в ТОП Googlе Plaу & AррStore.

Оскільки на мобільному ринку стали з’являтися компанії з незвичайними методами просування. Сервіси Google Play & App Store стали проводити чистку від ботів, накруток емуляції і т. п. Цим самим вони змінили систему ранжирування, ввели новий фільтр. Який відганяє програми з сумнівним методом просування в маркетах.

На сьогоднішній день для поліпшення трафіку і просування, варто використовувати комбінацію дій. Це точно виведе ваш продукт в ТОП. Напевно, найвідомішим способом є ASO – це процес, оптимізуючий видимість програми в пошукових рядках. Тобто він покращує трафік. А ось Арр Аппіе після перевірки дав результат, за підрахунками два додатки з трьох увійдуть в пошуковий рядок при наборі схожої назви.

Неорганічні інсталли

Реклама – це одні з найбільш ефективних методів для збільшення просування. З-за зміни ранжирування, більшу популярність набуває поліпшення невмотивованого трафіку. А це – соціальна мережа та налаштування компанії Googlе Play & Арр Store.

І при всьому цьому СОУ (вартість однієї установки) зросла, і з-за цього збільшилася кількість реклами в додатках, відповідно користувачі маркетів стали більш уважними під час вибору. Але на відміну від додатків у блогерів YouTUbe помітно краще невмотивований трафік. Такий спосіб рекламування вигідніше, з-за того, що люди їм більше вірять, ніж простий спливаючій нудної рекламі.

Оплачувані інсталли

Що таке мотивовану трафік – це ефективний процес, який збільшує просування програми у рядках пошуку Googlе Plау & Арр Stоrе.

Якщо додаток є відомим, його творці автоматично стають активними користувачами. З-за такого результату творці програм можуть отримати відмінні дані конверсії, цільового юзера.

Як зміняться способи просування додатків в 2018 році

А на рахунок зміни методів — вони не зміняться, а будуть тільки вдосконалюватися, і з кожним разом ставати все більш продуктивною.

Найпопулярнішими методами стануть:

  • Використання відразу декількох методів просування, це найпродуктивніший спосіб;
  • Розсилати рекламу на нові Youtube канали, так як в Youtube є багато людей, які можуть скористатися вашим продуктом.
  • Приділити увагу на аналітику, тобто треба, оцінювати поведінку звичайного користувача.

Дізнайтеся більше про просування додатків — https://advertmobile.net/aso.xhtml