Тиждень тому влада китайського міста сіань заборонила в’їзд і виїзд за його межі, а також обмежила переміщення жителів всередині населеного пункту, щоб стримати поширення коронавірусної інфекції. Компанія micron technology, у якої в сіані є підприємство з тестування та упаковки мікросхем пам’яті dram, попередила клієнтів про можливі перебої з поставками продукції.

Джерело зображення: micron technology

У заяві на сайті американського виробника пам’яті говориться, що пропорційна кількість замовлень на тестування і упаковку мікросхем оперативної пам’яті буде перерозподілено між альтернативними майданчиками, але на компенсуючі заходи піде якийсь час, і на першому етапі можуть відчуватися перебої з поставками.

Micron намагається взаємодіяти з іншими виробниками, чиї підприємства знаходяться в сіані, а також посилює санітарно-епідеміологічні заходи на власному виробництві. Перепланування робочих зон, іонізація повітря, відстеження контактів за допомогою електронних засобів застосовуються на додаток до плр-тестування співробітників і проведення вакцинації.

Від локдауна в сіані може постраждати виробництво не тільки оперативної пам’яті, але і флеш-пам’яті. У цьому місті знаходиться підприємство samsung з випуску чіпів nand, які використовуються в основному в твердотільних накопичувачах для ноутбуків і модулях флеш-пам’яті ufs для смартфонів. Компанія вже оголосила про реорганізацію виробництва, через яку скоротяться обсяги випуску продукції.