Якщо ви хочете змінити інтер’єр в кімнаті, то вам знадобиться програма для розстановки меблів. Важко уявити все в голові, а ще складніше пояснити це комусь іншому, тому краще замалювати свою ідею. Раніше замальовували все на папері, а тепер, у вік комп’ютерних технологій, розумніше скористатися спеціальною програмою.


У цій статті я розповім про програми Sweet Home 3D, яку ви зможете скачати. Вона безкоштовна і російською мовою. Відрізняється простотою у використанні, не вимагає спеціальних знань, і багатофункціональна.


Це вам теж може бути цікаво:

  • Проста програма 3d моделювання дизайну інтер’єру

Програма для розстановки меблів Sweet Home 3D

Завантажити програму ви можете нижче.

Sweet Home 3D

Операційна система: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 (версію для інших операційних систем можна завантажити тут);

Мова: російська;

Розробник: eTeks.

Завантажити зараз!4821 Завантаження

Встановіть програму звичайним методом і запустіть її. Можна відразу починати користуватися. Нижче я розповім про основні можливості, які містить ця програма для розстановки меблів.

Отже, інтерфейс програми досить багатий, але простий. Вгорі традиційно зібрані основні елементи управління.

Зліва вгорі — каталог предметів інтер’єру, які можна додати на план кімнати.

Зліва внизу — список елементів, які додані на план. Подвійним кліком по тому чи іншому пункту можна викликати вікно налаштування кожного предмета меблів.

Вгорі праворуч програма для розстановки меблів показує план кімнати з усіма предметами, тобто вид зверху. Крім того, тут є зручна лінійка, яка дозволяє оцінити розмір.

Внизу праворуч відображається 3D вигляд кімнати. На ньому видно всі предмети в кольорі і текстурою, можна легко уявити їх візуально.

Почати використовувати програму для розстановки меблів доцільно зі створення статі. Для цього натисніть кнопку «Створити кімнату». На плані намалюйте підлогу потрібного розміру, натискаючи ліву кнопку мишки в кожному куті кімнати, і двічі ліву кнопку в останньому куті. Такий же пол утворює і на 3D вигляді.

При необхідності на 3D вигляді ви можете регулювати масштаб за допомогою коліщатка мишки, або повертати камеру, схопивши правою кнопкою мишки.

Програма для розстановки меблів дозволяє намалювати також і стіни. Для цього натисніть кнопку «Створити стіни», клікніть на плані лівою кнопкою в тій точці, де стіна повинна початися і також лівій там, де вона закінчується. Подвійним кліком можна закінчити малювати стіни. Намальовані стіни відразу з’являться і на 3D вигляді.

Тепер можна розставляти меблі. Для цього з лівого списку виберіть потрібну категорію предмета інтер’єру, а потім той предмет, який вам потрібен, і мишкою перетягніть його на екран плану. Поставте його в потрібному місці, і вона відразу з’явиться на екрані 3D. Також цей предмет інтер’єру буде видно і в списку.

Встановлену меблі можна рухати і повертати мишкою на плані.

Програма для розстановки меблів дозволяє легко змінювати задані параметри меблів. Так, якщо клікнути на той чи інший предмет у списку двічі, то відкриється вікно налаштувань, де можна змінити практично все.

Таким чином, можна розставити всі меблі і підігнати під потрібні розміри і кольори.

Отриманий дизайн інтер’єру можна зберегти у вигляді фото. Крім цього, є можливість записати відео з перегляду інтер’єру. План кімнати можна експортувати в PDF.

І наостанок дам трохи корисних посилань для цієї програми, що ведуть на сайт розробника:

  • Інструкція для користувача, а також відео уроки.
  • Моделі предметів інтер’єру, які можна імпортувати в програму Sweet Home 3D.
  • Текстури, які можна імпортувати і застосувати до меблів.