У цій статті я вам розповім про програму, з допомогою якої можна знімати відео з екрану комп’ютера зі звуком. Цю задачу може знадобитися вирішити, якщо ви, наприклад, робите якийсь навчальний курс або хочете показати другові, які дії ви виконуєте на своєму комп’ютері і прокоментувати їх голосом.

Також Ви можете переглянути і завантажити інші програми для запису відео з екрану.

Програма, про яку піде мова, дуже легка в управлінні, невелика і зручна. Єдиний її недолік – англійська мова. Але я зараз поясню, що до чого.


Це вам теж може бути цікаво:

  • Як зробити запис GIF з екрану комп’ютера програмою ScreenToGif
  • Як знімати відео з екрану Android

Програма VSDC Free Screen Recorder

Програма VSDC Free Screen Recorder допоможе нам знімати відео з екрану комп’ютера зі звуком. Скачайте її по посиланню нижче і встановіть на свій комп’ютер звичайним способом.

VSDC Free Screen Recorder

  • Операційна система: Windows XP, Vista, 7, 8.
  • Мова: англійська;
  • Розробник: FlashIntegro.

Завантажити зараз!1842 Завантаження

Нижче пропоную переглянути відео, я його записав з допомогою VSDC Free Screen Recorder, в ньому видно всі можливості програми.

Після установки програми, запустіть її. Подивимося, які в ній є налаштування. Відкривається вікно у якому ми бачимо вкладку «Settings»:

  • Result Video Format. Визначає формат відео. Рекомендую залишити за замовчуванням – «Recommended format».
  • Destination path. Показує, куди зберегти відео. Натисніть на кнопку «Browse», виберіть папку для збереження відео.
  • HotKeys. Дозволяє встановити гарячі клавіші для установки запису на паузу або зупинки запису. Можна залишити за замовчуванням.

Друга вкладка це «Video and Audio Source». Тут настройки для визначення джерел відео і аудіо для записуваного відео.

  • Video Settings. Дозволяє призначити монітор, з якого записувати відео (якщо у вас їх декілька). Тут же опція «Screen recording witch cursor» включає або вимикає запис курсору, а «Use overlay» включає ефекти при натисканні правою або лівою кнопкою мишки. На відео потім будуть види сигнали в ці моменти.
  • Audio Setting. Дозволяє визначити пристрій, з якого буде записаний звук для відео, наприклад, мікрофон, а також встановити гучність.

Як знімати відео з екрану комп’ютера зі звуком

Коли ви встановили необхідні вам настроювання, можна починати знімати відео з екрану комп’ютера зі звуком. Для цього натисніть на кнопку «Start Recording».

На екрані з’явиться настройка області захоплення відео. Визначте межі екрану, які необхідно зняти на відео.

Для того щоб почати запис вибраної області екрану, натисніть на кнопку з червоною крапкою.

Всі. Запис розпочався, робіть щось на екрані, базікайте в мікрофон, щоб записати голос.

У програми є ще додаткові функції, які можна корисно використовувати, якщо ви вирішили знімати відео з екрану комп’ютера зі звуком. Під час запису внизу з’являється панель управління, на якій можна поставити запис на паузу, зупинити її або почати малювати щось на екрані, для цього є кнопка «Start drawing».

Якщо натиснути на цю кнопку, панель з інструментами внизу стає активною. Завдяки їй можна намалювати лінію, стрілку, коло, прямокутник, вибрати їх товщину і колір.

Під час малювання запис триває, але керувати комп’ютером можна відкривати папки, файли). Щоб закінчити малювати, потрібно натиснути на «Finish drawing».

Крім цього вам буде цікава програма Bandicam скачати яку також можна для захоплення відео з екрану. Вона володіє схожим функціоналом.