У зв’язку з виходом головоломки lynn, the girl drawn on puzzles наnintendo switch видавець cfk і студія dotoris опублікували релізнийтрейлер. Вартість гри в eshop становить 657 рублів, до5 січня діє знижка в розмірі 10 %.

Колись давним-давно, коли серед людей ще бродили чудовиська іпрізракі, богиня хвороб прокралася в село і наслала на жителейстрашний недуга. Серед хворих був юнак, і ніщо не могло його зцілити. З усіх рідних у нього залишалася тільки сестра. Онапрослышала про лисячому кулі,чий чарівний світ може зціляти. Вона пустилася в дорогу і забралася на високу гору, де, послухам, у відокремленій хатині жила лисиця.

Але в хатині не виявилося нікого і нічого… Крім кинутої книги.дівчинка відкрила книгу, і звідти вирвалося світло і захопив її внарісованний світ, повний зображень і головоломок! цей невідомий світ-таємний щоденник девятіхвостой лисиці. Прочитавши історії вднівнику, дівчинка відкриє загадкове минуле лисиці…

Так почалася дивна пригода лінн.

  • дівчинка, намальована на стародавньому сувої. Подорожуйте з дівчинкою лінн по прекрасному і вражаючому намальованомуміру, створеному девятіхвостой лисицею!
  • вирішуйте безліч головоломок. Допоможіть дівчинці ліннвибратися з лабіринтів: просто пересувайте клітини. Пройдіть понад 100 головоломок з унікальними підступами!
  • атмосфера класичного східного мистецтва.захоплюйтеся унікальною красою східної графіки і вслухайтеся в музику, в якій зливаються сучасні і стародавні мотиви! чи зуміє дівчинка лінн вибратися з невідомого світу і знайти лисий куля? що ховається за історіями, намальованими девятіхвостойлісіцей?