Сучасні люди звикли до високого рівня комфорту. З використанням мобільного телефону, можна вирішити будь-яку проблему в лічені хвилини. Якщо з вашим Айфоном сталася неприємність (розбилося скло, деформувався корпус, перестали належним чином функціонувати кнопки управління), слід негайно звернутися за кваліфікованою допомогою.

У сервісному центрі «Планета iPhone», розташованому в декількох хвилинах ходьби від Таганської станції метро, готові швидко полагодити техніку Apple і надати гарантію на виконану роботу. На www.planetiphone.ru ознайомтеся з переліком послуг та цінами на них. Співпрацювати з професіоналами вигідно!

З якими поломками найчастіше звертаються до сервіс?

При виникненні несправності гаджета першою реакцією багатьох власників є спроба самостійно відновити функції. Телефон багаторазово перезавантажують, виймають сім карту, але все це не приносить жодного результату. У більшості випадків на цьому користувачі не зупиняються, вони намагаються самостійно розібрати і полагодити пристрій, але гаждеты від Apple не мають розбірну конструкцію, так що без інструменту і належного досвіду розібрати Айфон не вийде . Найчастіше самостійне втручання закінчується неприємностями: збільшенням витрат на ремонтні роботи, а в гіршому випадку – неможливістю полагодити апарат. Саме тому краще відразу скористатися послугами досвідчених фахівців.

Мережа представництв «Планета iPhone» охоплює всю Москву. І якщо ви живете на Таганці, зможете швидко дістатися до нашого сервіс-центру і відремонтувати свій смартфон. Найчастіше звертаються до професіоналів, якщо необхідно виконати:

  • заміну затертого або деформованого корпусу, який був пошкоджений в результаті падіння або іншого механічного впливу;
  • термінову заміну розбитого екрана, так що потрапляє через тріщини бруд і пил може пошкодити апаратну начинку смартфона;
  • ремонт несправних роз’ємів, які були пошкоджені через неакуратне поводження;
  • ремонт камери, динаміків (поліфонічного і слухового);
  • заміну акумулятора;
  • усунення програмних збоїв та ін.

Відремонтувати iPhone на Таганці професіонали сервісного центру «Планета iPhone» зможуть у вашій присутності. Нескладні роботи виконуються протягом 15-20 хвилин. Всі оригінальні комплектуючі є в наявності. За бажанням клієнта можуть використовуватися якісні аналоги запчастин, які на 100% підходять до Айфонам.

Попередньо проводиться безкоштовна діагностика пристрою, що дозволяє визначити всі види несправностей. Якщо були виявлені серйозні поломки, залиште свій смартфон професіоналам на пару днів. Як тільки телефон полагодять, його привезуть до вас додому або в офіс у будь-який район Москви.

Додатковий сервіс

До сервісного центру «Планета iPhone» вас відокремлюють дві хвилини ходьби від станції метро. Подивіться схему проїзду якщо потрібно відремонтувати ваш iPhone на Таганці, https://www.planetiphone.ru/service/contacts/remont-iphone-taganskaya.html.

Не завжди є час на поїздку в сервіс-центр, навіть якщо він знаходиться неподалік. Щоб москвичі змогли скористатися якісними і недорогими послугами, «Планета iPhone» пропонує додатковий сервіс – «виїзд майстра на дім». Досвідчений спеціаліст приїде, щоб оглянути ваш несправний гаджет і протестувати його, після чого виконає ремонт.

Довірте ремонт Айфона професіоналам з «Планета iPhone» і отримаєте 90 днів безкоштовного гарантійного супроводу!