У цьому матеріалі Ви дізнаєтесь про накрутці передплатників ВКонтакте за гроші, а саме:

 • Скільки коштує передплатник ВКонтакте і від чого залежить ця ціна;
 • Які способи платній накрутки існують на ринку ПММ послуг;
 • Які переваги дає накрутка;
 • Як вибрати найбільш дешевий сервіс і при цьому не помилитися.

Скільки коштує передплатник ВК — приблизні ціни і сервіси

Багато компаній створюють аккаунти Вконтакті для спілкування зі своїми споживачами, а також для того, щоб безпосередньо від клієнта дізнаватися про всіляких його потребах і побажаннях. Але навіть якщо Ви не є представником будь-якої фірми, і тим не менш потребуєте професійної допомоги по розкрутці сторінки, то Вам безумовно точно буде корисно буде дізнатися про накрутці передплатників ВКонтакте за гроші, оскільки своїми силами набрати за короткий час велика кількість фоловерів майже неможливо.

Звичайно, як і перед будь-яким придбанням, покупця буде в першу чергу хвилювати питання ціни. На жаль, назвати якусь конкретну цифру і сказати, скільки коштує 1000 передплатників Вконтакті напевно у нас не вийде, але зорієнтувати по вартості можемо. Так, в середньому по рунету, Ви можете віддати від 350 до 1300 руб. за тисячу акаунтів. Ми підібрали для Вас декілька найбільш популярних сайтів з вже більш конкретними розцінками:

 • Doctorsmm.com – накрутити передплатників ВКонтакте на цьому сайті Ви зможете за ціною від 45 руб. за 100 одиниць. Саме така кількість сторінок є мінімальним для замовлення. При цьому Ви можете переконатися, що, незважаючи на досить низьку вартість, якість акаунтів буде більш ніж пристойним. Даний сайт з самого свого створення заслужив довіру багатьох користувачів, які співпрацюють з ним на постійній основі;
 • Prtut.ru – сайт з величезним розбігом послуг, як роздрібних, так і оптових. Так, за 1000 передплатників, куплених на оптовій сторінці, Ви віддасте не більше 389 руб. При цьому, не обов’язково, що весь обсяг ресурсу прийде до Вас в день замовлення. Ви можете розбити загальна кількість передплатників, щоб вони приходили до Вас протягом певного терміну, щоб не нашкодити своєму ж аккаунту. При цьому Ви заощадите час і гроші, і час на постійне придбання нових порцій ресурсу;
 • Avi1.ru – найбільш популярний сайт з усіх представлених. Тут 1 передплатник коштує 40 копійок, а це значить, що за 1000 записів Ви віддасте не більш, ніж 400 руб. Свою затребуваність сайт отримав за тривалу діяльність у сфері накрутки, а також за сталість цінника. Сервіс не поспішає піднімати ціни, навіть коли конкуренти вже давно змінили і отримують вагомий прибуток.

Ми навели для прикладу три сайту з приблизно однаковою вартістю на необхідну послугу. Дана сума є найбільш оптимальною для замовлення передплатників, але все ж є сайти з зовсім іншими поглядами на вартість передплатників ВКонтакте за гроші. І ось, що є для них основними показниками:

 • Націнка продавця. При пошуку інформації на тему, скільки коштує передплатник ВК, користувач прагне вибрати для себе найбільш привабливий варіант. Воно і зрозуміло. Але сервіси, навіть у боротьбі з конкурентами, не здатні скинути ціну до мінімуму. А пов’язано це з тим, що кожен ресурс має свою вартість, яку встановлює постачальник. Тому, комерційних сайтів залишається тільки завищувати ціну, щоб залишитися в плюсі. А ось, яка буде націнка, на жаль, передбачити ніхто не може;
 • Різні вкладення в рекламу також відіб’ються на вартості. Тобто, якщо продавець сильно витратився на те, щоб його сайт з’являвся скрізь, де тільки можна, то швидше за все всі витрати він включить до ціни. А інакше, ніхто не стане працювати собі в збиток. Тому, якщо Ви перейшли на сайт по накрутці передплатників ВКонтакте за гроші, клацнувши кнопкою миші по яскравій рекламі, то навряд чи там будуть демократичні ціни.
 • Конкуренція на ринку також є важелем, який встановлює деякі порядки ціноутворення. Останнім часом з’явилося безліч пропозицій по накрутці і в пошуках відповіді на запитання: «Скільки коштує передплатник ВК?» користувачі віддають перевагу більш дешевим варіантом. І найчастіше такими є нові сервіси, яким потрібно хоч якось заманити клієнта. Тому більш старших «братів» не залишається нічого, крім як підлаштовуватися під ці умови і теж знижувати розцінки. Або влаштовувати різні акції, наприклад, робити хороші знижки на оптові замовлення.
 • Ми постаралися докладно розповісти, скільки коштує накрутка передплатників ВК, а також описати механізми, що грають роль у ціноутворенні. Тепер Вам буде простіше зорієнтуватися в різноманітті пропозицій з боку сервісів.

  Як відбувається накрутка передплатників у ВК за гроші — начинка

  Вище ми розповіли про те, яка ціна на покупку, але розглядали лише один варіант накрутки передплатників у ВК за гроші – через сервіси. Він є найпопулярнішим способом поповнення трафіку, оскільки не вимагає від користувача ніяких особливих дій і знань. Але існують і інші методи накрутки, які можуть бути як платними, так і безкоштовними.

  Тому, перш ніж дізнаватися, скільки коштує накрутити передплатників ВКонтакте, спочатку потрібно визначитися з тим, який метод залучення фоловерів Ви хочете вибрати. І нам хотілося б описати кожен варіант як можна детальніше:

 • Перший спосіб накрутити передплатників ВК платно – це використовувати різні сайти біржі. На них можна і безкоштовно отримати трафік, виконуючи різні завдання, але нам хотілося б розглянути платний варіант, так як за спам, в якому Вам так чи інакше доведеться брати участь, може сильно зіпсуватися репутація облікового запису. А минути ці мікро-завдання можна єдиним шляхом – вкластися грошово. Купити ті самі бонуси і пойнти, що використовуються на сайті, і розмістити свою пропозицію підписатися на Вас. Ви заощадите багато часу і сил, але все-таки отримати щиро зацікавлену публіку у Вас не вийде. Так прайс на сервісах з платної накруткою друзів ВКонтакте залишається більш демократичним, ніж на обмінниках.
 • Другий спосіб отримати платних передплатників ВКонтакте – це фоловінг. Пояснимо для тих, хто ще не особливо знайомий з термінологією. Суть цього методу полягає в тому, що Ви будете самі шукати відповідну аудиторію і запрошувати її підписатися. Тут слід врахувати той момент, що сторінка повинна бути дуже яскравою і цікавою щоб можна було з перших секунд зачепити увагу користувачів. Мінусом такої накрутки є великий ризик блокування аккаунта, так як система може розпізнати Ваші запрошення, як спам, і припинити подібну діяльність. Так чому ж цей метод є платним? Справа в тому, що фільтри ВК гостро реагують на підвищену активність саме з однієї IP-адреси. А, закупивши проксі-сервера, у Вас вийде обійти систему. Однак, це досить великі витрати і така процедура вимагає деяких знань і умінь.
 • Третій спосіб накрутки передплатників ВКонтакте платно – це використання різних програм і додатків. Зміст роботи з софтом полягає в тому, що з Вашого аккаунта йде масова передплата на різні сторінки в надії на взаємність. Все відбувається повністю автоматично, варто тільки увійти в програму через свої дані. Софт подібного роду існує і безкоштовний, але особливої довіри до безкоштовних програм краще не проявляти. Та й функціонал при цьому сильно обмежений. Але, на жаль, придбати ліцензію на роботу з софтом обійдеться досить дорого для користувача, а от гарантій на те, що за короткий час Ви отримаєте велику аудиторію, Вам ніхто не дасть.
 • Четвертий спосіб – це вищезгадані сервіси по платній накрутці. За невеликі вкладення Ви отримуєте потрібну кількість передплатників, при цьому особливо не напружуючись. Звільняється маса часу на те, щоб поліпшити свій контент і опрацювати інші стратегії просування. І все це в сукупності з низькою ціною свідчить про те, що використання сервісів – це самий надійний і швидкий спосіб підвищити свою популярність.
 • Тепер Вам відомі всі способи накрутки передплатників у ВК за гроші. Який вибрати – вирішувати Вам, ми постаралися розповісти про кожному як можна докладніше, описавши всі плюси і мінуси всіх варіантів.

  Чим можуть бути корисні аккаунту передплатники ВК за гроші

  Безумовно, будь-який користувач, який хоче додати собі аудиторію, має свої визначені мети. Відповідно передплатники ВК за гроші допомагають їх здійснити і виконують певні функції в процесі просування облікового запису. І якщо Ваша основна задача — привернути увагу до сторінки і знайти нову аудиторію, то без допомоги професіоналів обійтися буде важко

  Робота фахівців полягає навіть не в тому, щоб привести «за ручку» до Вас готових клієнтів. А скоріше в тому, щоб допомогти заявити сторінці про себе і виділити її серед конкурентів. І в цій справі дуже добре допомагає накрутка передплатників у ВК платно, оскільки велика їх кількість дає багато переваг аккаунту, а саме:

  • Хороше місце в топі. Якщо Ви хочете просунути сторінку в топі по місту, то численна аудиторія в цьому дуже добре допоможе. Основним критерієм для того, щоб акаунт займав лідируючі позиції в пошуку, є кількість передплатників. Можна і самим витратити чимало зусиль і часу на те, щоб отримати цю публіку, але підійде це лише дуже терплячим. Зазвичай користувачам хочеться в стислі терміни дати старт новому проекту, а не сидіти місяцями над пошуком людей;
  • Сторінка стає публічною. Коли Ви додасте більше 1000 людей у передплатники на свій профіль, він набуває статусу «публічної сторінки». І це додає ряд функцій і фішок. Наприклад, обліковий запис буде потрапляти в рекомендації іншим юзерам, а це говорить про те, що збільшиться можливість отримати нових друзів;
  • Передплатники бачать всі Ваші оновлення, що дуже зручно, коли хочеться поширити інформацію як можна швидше. До того ж, у цього ресурсу є величезна відмінність від друзів: Ви можете мати передплатників нескінченне число користувачів. В той час, як в друзі можна додати не більше 5000 осіб;
  • Також велике число користувачів, підписаних на Вас, надає певний статус сторінці. Наприклад, займаючись продажем через акаунт у ВК, продавець завжди потребує довіри покупців. А хто буде довіряти магазину, у якого практично немає аудиторії? При цьому, коли у того ж облікового запису буде тисяча і більше передплатників, користувачі будуть ставитися з більшою лояльністю до його діяльності.

  Ось такі плюси дають передплатники ВК за гроші. Враховуючи, що це досить доступна послуга, накрутка буде вигідним вкладенням.

  Де вигідніше замовляти платну накрутку передплатників ВК

  Не всі користувачі знають, як правильно вибрати сервіс, щоб платна накрутка передплатників ВК пройшла гладко і без пригод. На сьогоднішній день почастішали випадки різного роду шахрайства серед SMM сфери. І не спроста, адже це саме трендовий напрямок серед послуг в інтернеті, оскільки користуються ними не тільки професіонали і певні категорії користувачів, але і звичайні юзери. Так як накруткою прості люди займаються не кожен день, їм дозволено не знати деяких аспектів у виборі сервісу. Але саме те, якого продавця Ви виберете, визначає подальший хід розвитку аккаунта.

  Вміння швидко і чітко підбирати виконавця не тільки збереже сторінку від блоку і злому, але і суттєво збереже бюджет. Адже Ви зможете вибрати сервіс з найбільш вигідними умовами для роботи. Для цього потрібно знати декілька хитрощів:

  • Вибирайте той сайт, який рідко зустрічається на рекламних банерах. Так як це досить дорога реклама, продавець швидше за все, включить ці витрати у вартість послуг, а значить вони не будуть дешевими апріорі. Є багато сервісів, які не гірше за інших за якістю і працюють за принципом «сарафанного радіо», наприклад, згаданий нами раніше doctorsmm.com;
  • Не варто особливо вірити в обіцянки продавця накрутити Вам тільки живих передплатників, так як технічно це не зовсім реально. Самі уявіть, стали б Ви щиро відстежувати новини по темі, яка Вам не цікава, навіть за гроші? Сумніваємося. Так і тут, домогтися підписки людей з реальних акаунтів можна, а ось їх активності в подальшому можна не чекати. Тому не варто переплачувати за таку накрутку;
  • Ну а щоб придбання передплатників ВК платно було не тільки вигідним, але і безпечним заняттям, то бажано вибирати сайти, на яких не вимагають Ваших даних від користувача або авторизації за ним. Дуже часто після такої довіри, на сторінках людей з’являється досить багато спаму, і вони дивуються, звідки він взявся. Тому краще вибирати сервіси без зайвих заморочок і реєстрацій.

  Сподіваємося, що секрети, про які ми розповіли, допоможуть Вам обрати найбільш гідний сервіс для платного накрутки передплатників ВК, і це допоможе в просуванні своєї справи.