Напередодні нового року продукти і сервіси екосистеми vk об’єдналися, щоб перетворювати дії користувачів в добрі справи.

В рамках соціальної кампанії “робити добро краще разом” з 1 по 9 січня за кожного слухача vk музики, за кожне замовлення в delivery club, сітімобіле і сітідрайве, за покупку колонки капсула з марусею і підписку на vk combo компанія vk буде перераховувати пожертву в благодійні фонди.

«ми вирішили перетворити дії користувачів на добро: в результаті акції підтримку отримають некомерційні організації з усіх кінців нашої країни», – зазначила олександра бабкіна, директор соціальних проектів vk.

Кошти підуть на допомогу тяжкохворим дітям і дорослим, одиноким літнім людям і бездомним тваринам з усієї росії – в 22 некомерційні організації: «світло», «тендітні люди», «світло в руках», «антон тут поруч», «живий», «втрат немає», «не дарма», «вірність», «дельфа, «плюс допомога дітям», «будинок з маяком», «квартал луї», «старість в радість», «рей», «мій байкал», «зміни одне життя», «життя як диво», «нічліжка», «фонд хабенського», «безпечний дім», «перспективи», «правмір».

Також бренди екосистеми напередодні нового року запустили власні соціальні спецпроекти.

У передноворічні та святкові дні вконтакте проводить свою щорічну благодійну акцію. Цього року героєм новорічного подарунка став тигреня на ім’я тигріо. Кошти від продажу подарунка з 25 грудня по 15 січня перераховуються до фондів «курінь», «рей» і «сонячне місто».

Сервіс ласкаво просимо mail.ru запустив адвент-календар. Його основний фокус-системні благодійні проекти, тобто ті, які ставлять своїм завданням не разову адресну допомогу, а допомагають довгостроковій роботі фондів.

Рекомендаційна система пульс запустила програму для блогерів: за публікацію соціального контенту вони отримують додаткове просування від сервісу і можливість виграти подарунки від екосистеми.

Donationalerts провели благодійний музичний марафон, де збирали кошти на підтримку проекту «лапи в теплі» фонду «друге дихання».