Пам’ятаю я такі часи, коли Skype був у дивину, і безкоштовно розмовляти з людиною на іншому кінці світу, та ще й бачити його через камеру – це взагалі було на грані фантастики. Пройшло не так багато часу, і тепер майже кожна соціальна мережа має функцію дзвінка і навіть відеодзвінка. У цій статті я вам розповім, як телефонувати через Однокласники, з якими проблемами ви можете зіштовхнутися при цьому, і як їх вирішити.

Що потрібно, щоб дзвонити через Однокласники

Перед тим, як дзвонити через Однокласники, переконайтеся, що у вас є наступне:

 • Навушники або колонки біля комп’ютера;
 • Мікрофон;
 • Камера, якщо бажаєте бачити співрозмовника;
 • Аккаунт в Однокласниках і друг, який хоче з вами поговорити;
 • І встановлений Adobe Flesh Player. Якщо у вас його немає, то скачайте тут і встановіть.


Людина, якій ви будете дзвонити через Однокласники повинен бути в списку ваших друзів і ви не повинні бути в чорних списках один у одного.

Як дзвонити через Однокласники

 • Зайдіть в свій аккаунт і знайдіть там свого друга, до якого будете дзвонити.
 • Відкрийте вікно повідомлень з вашим другом (там, де ви з ним завжди листуєтеся).
 • Вгорі біля його імені, натисніть на посилання «Подзвонити», дочекайтеся, коли вам дадуть відповідь і розмовляйте.
 • Як подзвонити через Однокласники

  Якщо ваш товариш не відповідає або його зараз немає в мережі, ви можете залишити йому звукове послання, натиснувши на кнопку «Записати» (яка з’явиться, коли буде йти виклик). Коли він зайде в Однокласники, він побачить, що у нього є від вас повідомлення.

  Всі. Тепер ви знаєте, як телефонувати через Однокласники. Залишилося вирішити проблеми, які можуть підстерігати вас.

  Проблеми і рішення


  Перед тим, як дзвонити через Однокласники, і вирішувати проблеми, що виникли при зв’язку, переконайтеся, що ваші колонки, мікрофон і камера справні і нормально працюють. А також, що встановлений Flesh Player саме для вашої версії Windows, браузера.

  • На початку розмови у вас в браузері може з’явитися запит від Adobe Flesh Player. Якщо на нього не зреагувати, то нічого працювати не буде. В цьому запиті необхідно поставити галочку на пунктах «Дозволити» і «Запам’ятати». Після цього у цьому маленькому віконці натиснути «Закрити» (якщо поставите галочку «Запам’ятати», то цей запит буде відображатися лише при першому дзвінку). Якщо з’являються якісь інші запити на дозволи, то необхідно погоджуватися.

  Дозвольте Adobe Flash Player використовувати пристрої комп’ютера

  • Якщо співрозмовник вас не чує, то переконайтеся, що мікрофон у вас включений. Якщо він включений, то у нього іконка у вигляді перекресленого мікрофона (так, це трохи не логічно). Якщо ви не чуєте співрозмовника, то нехай він перевірити включений чи його мікрофон. Також відсутність звуку може бути причиною низького рівня гучності, спробуйте збільшити.
  • Якщо співрозмовник вас не бачить, то переконайтеся, що камера у вас включена. Якщо вона включена, то у неї іконка у вигляді перекресленої камери. Аналогічно, якщо ви не бачите співрозмовника.

  Мікрофон і камера повинні бути включені, гучність виставлена на нормальний рівень