Банер здирник може стати справжнім головним болем для власника комп’ютера. Він не тільки висить по центру екрана але і блокує всю роботу. Позбутися від нього треба в будь-якому випадку. Ось тут будьте гранично уважні: відправляти СМС на платний номер не можна ні в якому разі! Вартість одного такого повідомлення, як правило, 300-500 рублів. Який сенс віддавати свої гроші обманщиків, коли можна самостійно видалити СМС банер? На жаль, самостійно видалити програму занадто складно, внаслідок чого необхідно користуватися додатковими і перевіреними програмами, а також слушними порадами. Отже, деякі способи перераховані нижче. Найпростіший — це викликати комп’ютерного майстра на будинок, який вирішить проблему за кілька годин. Тим не менше при відсутності коштів задачу можна вирішити і самому, але для цього вам знадобиться другий назараженный комп’ютер або ноутбук.

Необхідно завантажити на ПК (а краще — на інший комп’ютер, а потім перекинути на flash-карту) безкоштовну утиліту Касперського (Kaspersky Virus Removal Tool) на офіційному сайті компанії. Після цього натисніть сполучення клавіш Ctrl+Alt+Delete (диспетчер завдань). Ви побачите, як правило, наступну картину: коли ви будете натискати кнопки, диспетчер буде з’являтися. Однак як тільки ви відпустіть клавіші — диспетчер зникне. Це ще один доказ наявності на ПК вірусу. Необхідно примудритися, не відпускаючи ні однієї кнопки, скасувати одну-єдину задачу, яка буде в диспетчері, оскільки це і є банерна програма. Після того як ви виконаєте всі дії, запустіть утиліту Касперського на вашому ПК. Після установки утиліти, проведіть перевірку ПК. Як тільки утиліта виявить програму шахраїв, Касперський відреагує наступним чином: «Знайдений *** файл. Лікувати і перезапустити комп’ютер». Тобто, варіанти «Видалити (рекомендується)» не буде. Після всього перерахованого вище, комп’ютер перезавантажується автоматично. Не дивуйтеся, якщо виявите утиліту — вона зникла разом з банером!

Ще один варіант, який буде простим — це, знову-таки, видалення шахрайської програми за допомогою Касперського. Все-таки, бажано мати нову версію будь-якої антивірусної програми, і зовсім не обов’язково, щоб це був саме антивірус Касперського. Однак він повинен бути присутнім на ПК на момент зараження, так як після того, як банер заблокував можливість установки програм поставити його вже не вийде. Як бачите, без спеціальної програми видалити СМС банер в силах тільки досвідчений комп’ютерний майстер. Так що придбання антивірусної програми буде кращим рішенням проблем, пов’язаних з вірусами!