9 ідей справжніх чоловічих подарунків

8-16-2021

Обирати святковий презент — справа не з простих. Особливо складним стає вибір, коли справа стосується коханого чоловіка. Якщо задовго до свята ви не підготували список ідей, на які можна опиратися, то є шанс витратити зайві кошти або придбати непотрібну річ. Скоріш за все ви підете в офлайн магазин, де вибір значно вужчий ніж в інтернеті. Щоб вберегтися від порад байдужого консультанта і купити дійсно вдалу річ, зверніть увагу на речі, які ми вам пропонуємо.

Презент, який підкорить серце брутального мена

Подарунки хлопцю повинні бути оригінальними й відповідати події. Представники сильної статі не люблять пакунків категорії “Завжди знадобиться”, тому на шкарпетки, бритву чи піну для гоління навіть не звертайте уваги. Інша справа — речі, які підкреслюють індивідуальність, говорять про ваше розуміння потреб і любов. Серед них є:

  1. Подарунковий набір сомельє — свято у ваш дім! Дівчата, тепер у вас з’явиться власний бармен, який приготує улюблений Космополітен для настрою. Подарунок додасть впевненості хлопцю, оскільки він зможе розвеселити всю компанію!
  2. Набір для приготування шашлику та м’яса. Хто з нами погоджується, що королем соковитих стейків у родині повинен бути чоловік? А яка жінка відмовиться від ароматної літньої страви, приготованої руками її коханого. Для тих, хто кайфує від процесу приготування смакоти, сміливо даруйте шашличні девайси!
  3. Здійснення мрії. Яким мужнім і серйозним не був би обранець, кожний має таємні бажання. У когось вони пов’язані із дитинством, тому політ на літаку чи тест-драйв суперкара приведе його в захват. Хтось мріяв пов’язати своє життя з подорожами й з нетерпінням чекає кожну нову поїздку. У будь-якому випадку ви знайдете ідеальний подарунок на https://www.bodo.ua/
  4. Квадрокоптер. Не дитяча іграшка для вашого дорослого хлопчика. З ним він зможе знімати відео, робити масштабні фото. А для когось це стане причиною знайти нове захоплення чи спосіб підробітку.
  5. Станція для заряджання гаджетів. Як зробити життя комфортнішим? Заряджати мобільні пристрої одночасно, не чекавши поки звільниться кабель. І такий спосіб вже придумали!
  6. Іменний портмоне-клатч. Діловий чоловік не відмовиться від стильного аксесуара. Індивідуальне гравіювання з його ініціалами додасть особливості образу та впевненості в собі.
  7. Книга-сейф. Ну й що, що він ваш хлопець? У кожного є секретики, якими не хочеться ділитися. Хай у нього буде місце, де він зберігатиме гроші на майбутню поїздку на Мальдіви. Інші нехай думають, що це просто книга.
  8. Сумка-органайзер. Не думайте, що лише дівчатам потрібні косметички, щоб цілими та неушкодженими перевезти туш і палетку тіней. Хлопці терпіти не можуть, коли плутаються провода. Йому буде приємніше пакувати речі до комп’ютера та мобільні аксесуари в органайзер, ніж в пакет чи сумку з одним відділенням.
  9. Подарунковий набір віскі. Гарний алкоголь — важливий учасник важливих переговорів. Бокали з гравіюванням і пляшка Glenfiddich допоможуть швидше укласти угоду.

Старайтеся віддавати перевагу індивідуальним презентам — вони ніколи не будуть без уваги й викликатимуть масу емоцій. Відбиток в пам’яті залишається назавжди.