Букмекерська контора parimatch

12-8-2020
Чи насправді букмекерська контора Паріматч лідер у своїй галузі –  UkrNews24.net

Огляд букмекерськоі контори Паріматч

Паріматч – букмекерська компанія, яка працює на ринку з 2009 року. За такий короткий проміжок часу БК вдалося завоювати довіру початківців і професійних гравців. Букмекер додатково співпрацює з великою кількістю збірних і організацій і всіляко підтримує різні спортивні організації. Це сприяє розвитку спорту в країні, а також викликає повагу багатьох клієнтів. Також хочемо вам порекомендувати https://pari-match.club/ ставки на спорт в БК Паріматч.

На відміну від інших контора Паріматч концентрується на онлайн-ставках. У неї немає наземних пунктів прийому ставок, а пройти верифікацію для відкриття рахунку можна віддалено. Це плюс для тих, хто проживає в глибинці або не має можливості добиратися для ідентифікації особистості в ппс.

Сайт parimatch: дизайн і особливості сайту

У порталу бк незвичайний зовнішній вигляд, який дозволяє швидко розібратися з функціоналом або знайти необхідну інформацію. Раніше у відгуках про Паріматч клієнти скаржилися на незручне розташування розділів, незрозумілість і підвисання. Але після оновлення сайт став виглядати сучасно, важливі розділи “винесені” у верхню частину веб-ресурсу і все знаходиться під рукою.

Доступний він за адресою parimatch.ru і виконаний в гірчично-біло-чорній кольоровій гамі. Ще один плюс компанії-впізнаваний і при цьому лаконічний логотип. Він не відволікає від роботи, але при цьому клік по ньому дозволяє з будь-якої сторінки потрапити на головну.

Офіційний сайт паріматч візуально розділений на три вертикальних блоку. Зліва знаходиться меню з результатами по live, статистика і правила, нижче – доступні види спорту для ставок на спорт та інші події. У центрі традиційно розташовуються банери з унікальними пропозиціями від букмекерської. А праворуч є купон і вставки блоків з прийдешніми подіями. Дві горизонтальні “лінії” зайняті кнопками введення/виведення коштів, реєстрація та вхід (верхній правий кут). Нижче в центрі зосереджені розділи спорт, live, mobile, ufc news.

В цілому на сайт паріматч немає нарікань: працює швидко, інформація розподілена зрозуміла, а в разі чого в нижньому правому куті завжди активний онлайн-чат. Тут можна зв’язатися з командою підтримки.

Мобільна версія паріматч і програми для гаджетів

Для тих хто іноді працює зі смартфона або планшета, є адаптований варіант веб-сайту. Мобільний паріматч надає клієнтам доступ до всіх тих функцій, що і повноцінний ресурс і не урізаний ні в одній опції. У цій версії лаконічний дизайн, а навігація з’являється при натисканні відповідної кнопки у вигляді списку в лівому верхньому кутку. Доступний портал за адресою m.parimatch.ru і при необхідності беттер зможе стежити за ставками навіть далеко від дому.

Якщо хочеться більш спритного рішення, то можна використовувати нативне програмне забезпечення від бк. Додатки паріматч трохи зручніше мобільної версії, споживають менше трафіку і більше підходять для тривалої роботи. Розробники букмекерської контори розробили пз для операційних систем android і ios. Завантажити parimatch для гаджетів можна безпосередньо на сайті бк або в магазинах додатків apple і google.

Коефіцієнти в бк парі-матч

У компанії усереднені показники коефіцієнтів практично для всіх видів спорту. Тут букмекерська контора parimatch не відрізняється від конкурентних бк. В середньому маржа для футболу варіюється в межах 5-5, 5%, для тенісу показник може досягати 8%, для баскетболу в залежності від події становить 5-7%, а для хокею може досягати навіть 10-12%.

Такі коефіцієнти перекриваються тільки тим, що букмекер пропонує спецпропозицію «матч+». Особливість акції-беттер може робити ставки онлайн в парі матч з підвищеним коефіцієнтом. Однак для цього потрібно дотримуватися деяких умов, які розписані на основному сайті в розділі «бонуси та акції».