Букмекерська контора parimatch

12-8-2020

not found

Також хочемо вам порекомендувати https://pari-match.club/

Як отримати?

У паріматч кілька вітальних бонусів, але самим соковитим варіантом виглядає 100%-я страховка першої ставки до 2000 рублів. Якщо перша ставка не зайде, повна сума повертається на рахунок-ідеальний варіант для новачків.

Легкий і зручний сайт

Хороший вибір подій

Повнофункціональний додаток

Тв-трансляції

Низькі коефіцієнти на баскетбол

Відсутність фрібета

“паріматч” широко відомий серед гравців пострадянського простору. З 2017 року контора приймає інтерактивні ставки на своєму офіційному сайті, входить в “першу саморегулівну організацію” і оперує через “перший цупіс”. Право на управління брендом на території рф належить компанії тов”бетринг”. Наземних пунктів прийому ставок у компанії немає.

Компанія проводить активну роботу на спонсорському ринку і постійно підписує нові партнерства зі спортсменами, клубами і федераціями. Ключові амбасадори: конор макгрегор, андрій тихонов, петро ян. Клуби:” хімки”,” тамбов”,”сочі”.

Для успішної реєстрації на сайті контори паріматч достатньо ввести ім’я, номер мобільного телефону, вказати дату народження, адресу електронної пошти та встановити пароль. Будьте уважні, якщо ви переходите на сторінку реєстрації через одну з акційних пропозицій, то не забудьте активувати відповідний пункт перед натисканням кнопки “зареєструватися”.

Якщо ви раніше грали у одного з партнерів “першого цупіс”, то майже напевно додаткових дій не буде потрібно. На виході ви отримаєте аккаунт з ідентифікацією. Однак час від часу паріматч включає процес обов’язкової перевірки документів навіть при наявності активного акка в цупіс.

Для нових клієнтів діють наступні варіанти проходження цієї процедури:

Дуже широка лінія на топ-футбол. Розпис по великих подіях досягає 1 500 результатів і більше. Також багата лінія на кіберспорт і ufc (з відмінною маржею 2,5%). Всього бк паріматч пропонує в лінії більше 20 видів спорту, основні події присутні, але розпис (крім футболу) досить бідна.

Лайв середній, паріматч не можна віднести до live-конторам, але основний масив подій тут є і навіть з непоганою розписом. Середня маржа в лайві 7-10%, в залежності від популярності події. Радує, що майже на всі події є трансляція.

Футбол

Дуже широка лінія і одна з кращих розписів на ринку. У день матчу, кількість результатів події може досягати півтори тисячі і навіть більше, включаючи екзотичні варіанти: “удари по воротах” і “володіння м’ячем”. Середня маржа на топ-матчах близько 3,5%, на інших – 4-6%, але може досягати і 10-11% на непопулярних ринках.

Хокей

Хороша лінія, але розпис нижче середньоринкової-тільки 50-80 результатів в середньому на подію. Маржа не залежить від масштабу подій і становить близько 5-5, 5% на всіх ринках.

Баскетбол

Є практично всі доступні події і непогана розпис по ним, на окремі ліги можна знайти по 100+ результатів. Маржа висока, в середньому, 6-7% на всі ринки, включаючи традиційно низькомаржову nba.

Теніс

Все те ж саме – кількість подій радує, але розпис включає тільки самі основні результати, в середньому, близько десяти. Маржа висока, близько 7% на всіх подіях, як реальних, так і віртуальних.

Ufc

Гордість контори-є всі бої промоушена, розділ спеціальних ставок і навіть категорія “можливі бої”. Ближче до початку бою з’являється шикарна розпис до 50-80 результатів на подію. Маржа на основні результати всього 2,5%, на додаткові – близько 7%.

Кіберспорт

Кіберспортивна лінія паріматч помітно розширилася останнім часом. Крім мастхевних dota 2 і cs, з’явилися lol, starcraft 2, rainbow 6, call of duty, overwatch та інші змагання. Розписи практично немає, тільки основна лінія, часто тільки результати. Маржа практично фіксована, близько 7%.

Паріматч робить ставку на свою мобільність, в результаті чого багато уваги приділяє додаткам. Вони доступні для android і для ios. Завантажити його можна на сайті самого букмекера, а щасливі власники “яблука” через app store.

Додаток зроблено зручно, працює на високих швидкостях – набагато швидше сайту. Всі основні функції доступні і через додаток-в тому числі і функція cashout.

У паріматч відсутні бездепозитні бонуси. Всі пропозиції обгорнуті навколо першого депозиту.

100% депозит при реєстрації в мобільному додатку. Акція діє до 1 грудня 2020-го року і орієнтована на нових клієнтів букмекерської контори. Поширюється вона на будь-які депозити в діапазоні від 100 до 5 000 рублів. Для отримання даного бонусу вам необхідно завантажити мобільний додаток букмекера, зареєструватися в ньому і пройти верифікацію. Після вам будуть доступні всі функції особистого кабінету, а також бонуси та акції букмекера. У наступні 24 години після поповнення рахунку ви отримаєте всю сума депозиту у вигляді бонусу. Для відіграшу бонусу його суму необхідно проставити 20 разів і на це дається 45 днів.

Важливо відзначити, що виведення коштів з рахунку буде обмежений до відіграшу бонусу, а будь-який клієнт може скористатися тільки одним з варіантів бонусів і акцій букмекера. Для цього потрібно зробити відповідний вибір в розділі”бонуси та акції”. Всі вони передбачені для нових клієнтів бк.

“паріматч” – впізнаваний бренд, який за останні два роки помітно збільшив російську аудиторію. Це надійний букмекер, який йде в ногу з часом і все більше розвивається в мобільному напрямку. Відмінно підійде новим гравцям, а ось “вилочникам” – навряд чи. Компанія активно бореться з цим типом користувачів. Все більший акцент у бік кіберспорту і ufc лише підтверджує акцент на свіжу аудиторію.

Відгуки про паріматч

(122)