Ефективні стратегії гри в слоти gaminator-777

7-4-2020

Ігрові автомати онлайн відрізняються за багатьма параметрами, але їх об’єднує одне – реальна можливість виграти гроші. Для цього головне використовувати відповідні стратегії, яких сьогодні в інтернеті представлено дуже велика кількість. Хочемо порекомендувати пограти в  рулетка играть на деньги  , тут великі шанси н аперемогу.

Найкращі тактики засновані на теорії ймовірності, тому вони працюють на всіх слотах. Такі стратегії дозволяють протягом тривалого часу не програвати що потрібно для того, щоб дочекатися успішного спина з великим виграшем. Але для їх успішного застосування потрібно завжди мати достатній банк, адже з мінімальною сумою на рахунку постійно перемагати практично неможливо.  Далі найкращі стратегії можна застосовувати в грі на гроші. Обов’язково варто спробувати наступні тактики.

Стратегія Мартінгейл

Мартінгейл – реальний шанс на успіх. Ця стратегія відома вже більше ста років. Вона з успіхом застосовується майже у всіх будь-яких азартних іграх, але найбільшу популярність одержала в онлайн-слотах. Чим вище відсоток повернення у автомата, тим більше шансів швидше перемогти. У зв’язку з цим варто вибирати тільки кращі ігри. Наприклад, якщо подивитися
опис гри Братва, то можна дізнатися, що ККД у неї вище 95%. Застосовувати стратегію Мартінгейла в цьому та іншому слоті потрібно наступним чином:

  • Спочатку робиться ставка мінімального розміру на одну ігрову лінію.
  • Після кожного програшу вона збільшується в 2 рази, а після виграшу знову робиться мінімальна ставка.

Подібним чином вдається зберегти банк до випадання вдалої комбінації, яка принесе дуже великий виграш.

“Став і біжи” – ризикована тактика для самих азартних. Згідно цієї стратегії потрібно робити на слоті всього 1 ставку максимального розміру. Якщо вона не зіграла – автомат змінюється. Таким чином, за короткий час можна випробувати десятки автоматів. Успіх стратегії заснований на тому, що багато автомати дозволяють геймеру виграти на першому спині. Відповідно з великим розміром ставки можна буде відразу зірвати великий куш.
Вгору по сходах – стратегія для досвідчених Ця тактика передбачає поступове збільшення ставки на 1 одиницю. Чим довше геймер грає, тим більше його ставка, а відповідно і виграш. Застосовувати його слід тільки досвідченим людям на кращих слотах.