Ремонт вм’ятин без фарбування

5-7-2021
Ремонт вм'ятин без фарбування

Вм’ятина – справа повсюдне і непередбачуване. Виною викривлення форми можуть бути як несприятливі погодні умови, так і невелика дворова аварія. На виході маємо незначне, але помітне механічне пошкодження, яке сьогодні легко виправити за все за кілька годин кропіткої роботи. Хочу порадити удаление вмятин на автомобиле без покраски за кращою ціною.

Недобросовісні компанії наполягають на повноцінному ремонті з розбиранням, перефарбування та іншими дорогими витратами. Ми ж надаємо можливість вирішити цю маленьку наочну проблему набагато більш актуальними і бюджетними способами без фарбування.Основна перевага нашої роботи – повернення точного первозданного вигляду авто за доступною ціною. Результат – гладка поверхня без нерівностей і слідів деформації.

Ми використовуємо тільки нові і перевірені технології для максимально щадного ремонту вм’ятин. Ніякого глибокого втручання – тільки оперативний косметичний ремонт, від якого не залишиться жодного нагадування. Навіть якщо захочете продати автомобіль, покупець і не здогадається про те, що раніше на корпусі були які-небудь дефекти. А це значить формально машина не втратить в ціні і не потрапить в категорію битих.

Яка глибина вм’ятини? Неважливо! Ми справляємося як зі скромними 1 см, так і з увігнуті від 5 см. Досвідчений співробітник завжди готовий зробити первинний огляд, індивідуально підійти до завдання і детально проконсультувати клієнта.

Видаляємо будь-які вм’ятини без фарбування з вигодою для гаманця і машини, гарантуємо:

  • Мінімальну вартість, найкоротші терміни виконання, повне повернення форми.
  • Ідеальне збереження як оригінального лакофарбового покриття, так і захисної оксидної плівки.
  • Економію на повторному фарбуванні, підборі кольорів і демонтажі. Наша методика обійдеться у багато разів дешевше.

Якісно відновлюємо геометрію авто в Казані професійними інструментами і сучасними техніками, завжди орієнтуємося на бездоганний результат!

Від чого залежить вартість ремонту вм’ятини?

Ціна ремонту вм’ятини на кузові залежить від багатьох факторів, але ключові – це розташування вм’ятини (крило, двері, дах і т.д.), можливість її виправлення без розбору і зняття обшивки, час на роботу і характер пошкодження. Оцінюється площа ушкодження і його серйозність. Наприклад, велика вм’ятина може містити кілька дрібних або пошкодження розташовуватися на порозі і другом сложноподдающемся ремонту місці. У деяких випадках при розрахунку ціни грає роль марка автомобіля.

Чому я не можу випрямити вм’ятину самостійно?

Звичайно, ви можете! Але для якісного ремонту вам буде необхідні спеціальні інструмент та навички. Самостійний ремонт вм’ятин може привести до пошкодження покриття або до погіршення ситуації.

Мені потрібен терміновий ремонт!

Ми завжди орієнтовані на інтереси клієнта. Випадки, коли ремонт потрібен терміново, відбуваються досить часто. Телефонуйте і ми домовимося!

Якщо на вм’ятині є ще й подряпини?

Ремонт вм’ятин без фарбування в деяких випадках передбачає полірування деталі. Якщо лакофарбове покриття постраждало не сильно, то після полірування від подряпин не залишиться сліду!

Що таке технологія PDR?

Технологія випрямлення вм’ятин PDR з’явилася в Німеччині. Спочатку нею користувалися тільки у вузьких колах, але незабаром метод поширився. Ремонт вм’ятин PDR передбачає використання спеціальних інструментів (аплікаторів, важелів, насадок, форм). Вони допомагають швидше, простіше й ефективніше видаляти вм’ятини в складних місцях, не кажучи вже про стандартні випадки.