Ставки на кіберспорт — зробіть виграшну ставку в БК Паріматч

12-29-2020
Ставки на кіберспорт — зробіть виграшну ставку в БК Паріматч

Кіберспорт достатньо швидко отримав велику популярність по всьому світі, але ставки на Dota2 та інші дисципліни стали доступні лише кілька років тому. Тепер зробити вигідні ставки на киберспорт в Украине може кожен повнолітній користувач БК Паріматч, пройшовши швидку реєстрацію на сайті. Букмекер пропонує чудову лінію на ключові матчі в найпопулярніших кііберспортивних дисциплінах. Окрім цього, кіберспорт є одним з кращих видів спорту, щоб робити виграшні ставки в лайв.

Популярні види ставок на кіберспорт на сьогодні

Серед користувачів БК Parimatch найбільшою популярністю користуються ставки на CS:GO, оскільки про цей шутер чув кожен, та й багато хто з сам провів не одну годину, граючи в нього. На CS:GO та інші популярні кіберспортивні дисципліни можна поставити на:

  • переможця зустрічі/нічия (якщо вона допустима для конкретної гри або турніру);
  • на карти (результат, точний рахунок, на фору або спосіб перемоги);
  • на раунди, з яких складаються карти;
  • на вбивства / фраги!

У ставках на кіберспорт важливо добре розумітися на правилах і термінології обраної гри, відстежувати зміни в складах команд і аналізувати попередні зустрічі. Зараз цьому напрямку присвячені окремі розділи більшості топових видань, тому труднощів з пошуком інформації точно не виникне. Так, на днях інтернет-видання ESPN опублікувало чудову статтю про DAMWON, якому вдалося відкрити наступне покоління Південнокорейської League of Legends.

Як досягти успіху у кіберспортивних ставках

Щоб зробити ставку на сайті букмекерської контори Паріматч, рекомендуємо провести ретельну підготовку у вигляді передматчевого аналізу. Завдяки цьому ви зможете краще підібрати стратегію, підвищивши власні шанси на перемогу. Також важливо завжди враховувати відсутність замін у складі команд або наявність травм у спортсменів. Усі професійні команди мають основні та запасні склади, тому заміна навіть одного ключового гравця здатна кардинально змінити хід гри.

Нагадаємо, що кіберспорт продовжує активно розвиватися, тому кількість турнірів, на які можна поставити, постійно збільшується. Найпрестижнішим по Dota 2 залишається The International, призовий фонд якого у 2021 році складе понад 40 мільйонів доларів! Саме ця інформація відображена на сайті авторитетного спеціалізованого порталу GGSCORE.