Ставки на спорт в бк паріматч

5-16-2021

Назву “паріматч” носить десяток компаній. Також хочемо вам порекомендувати грати в азартні ігри на гроші. Контора працює за міжнародною ліцензією, запустила легальний сайт в росії і в інших країнах, які, з юридичної точки зору, ніяк не співвідносяться.

В одній країні можуть одночасно працювати два букмекери зі схожим найменуванням, наприклад, «паріматч» і «паріматч.рп». Тому дізнатися на офіційних сайтах букмекерів адреси ппс проблематично.

Клуб париматч

Спочатку міжнародний букмекер parimatch орієнтувався на інтерактивний беттінг. У 1993 році холдинг відкрив стаціонарні пункти прийому ставок в білорусії, а після в росії, україні, молдові, казахстані і таджикистані. Ппс офіційно не пов’язані з офшорним букмекером. Гравці натикаються на кілька сайтів “паріматч”:

· parimatch com-міжнародний сервіс.

· parimatch.ru -російська версія.

· parimatch tj-таджикистанський букмекер.

· parimatch kz-казахстанська бк.

· parimatch ge-грузинський домен.

* pm by-регіональний сайт букмекера в білорусії.

· pm com ua-український домен букмекерської контори.

Кожен сайт-самостійна компанія, яка тільки зовні нагадує міжнародного букмекера.

Сайт бк в таджикистані

Тільки білоруський і таджикистанський домени мають свої власні ппс і відкрито заявляють про приналежність до міжнародної бк «паріматч».

1 стаціонарні пункти прийому ставок з інших країн не входять до холдингу. У ряді країн сайт» паріматч ” і ппс — різні компанії, але всі оформлені в стилі міжнародної бк. Ці нюанси диктують закони країн, в яких працює «паріматч».

Пункти прийому ставок

В інформаційному розділі офшорного parimatch сказано, що під юрисдикцією міжнародного букмекера працюють ппс в молдові, грузії, казахстані і білорусії. Інформація застаріла, так як ігрові клуби перейшли до інших однойменних компаній, за винятком ппс в білорусії.

У росії працюють три сервіси: онлайн беттінг в міжнародній бк» паріматч”, стаціонарні пункти прийому ставок та інтерактивні ставки в російській букмекерській конторі. Офіційний сайт офшорного букмекера в росії під забороною і блокується роскомнадзором. Легальний сайт носить назву ” паріматч.рп».

Легальний паріматч

Стаціонарні ігрові клуби в росії працюють самостійно. Пункти прийому ставок належать компанії “паріматч”, яка також ліцензована в росії, а сайт відноситься до іншої легальної контори – “паріматч.рф”. Стаціонарні клуби працюють в 28 містах росії:

Адреси паріматч в росії

У москві п’ять ігрових залів:

Ігрові клуби в москві

В однойменних ппс не потрібно реєструватися, а звернутися до оператора з паспортом, зробити ставку і отримати підтверджуючий іменний чек.

Офіційний букмекер “паріматч” приймає ставки тільки в онлайн, але на відміну від parimatch.com робить це на законних підставах і виплачує податки. Беттори ж отримують гарантію виплат і відкриті умови гри.

Українське законодавство забороняє гральну діяльність, до якої і відносить прийом ставок на спорт. Тим не менш, ппс під ім’ям «паріматч» в україні працювали до 2014 року. До якої компанії ставилися українські наземні клуби-невідомо, але офіційний інтерактивний домен, який виступає під адресою pm.com.ua заявляє про приналежність до компанії» парі-матч н.в. ” і міжнародного однойменного холдингу. Офшорний букмекер не визнає українську філію частиною холдингу.

Адреси паріматч в донецьку

У 2014 році ппс «паріматч» в україні безслідно зникли, за винятком районів, які залишилися непідконтрольні уряду. Каси прийому ставок працюють в донецьку, носять назву “паріматч”, але не мають легального статусу.

У білорусії ппс представлені на офіційному рівні. На сайті букмекерської контори pm.by адреси опубліковані в спеціальному розділі»пункти прийому ставок”.

Паріматч в білорусі

Ігрові клуби працюють на підставі тієї ж ліцензії, що і офіційний сайт з білоруським доменом. При цьому міжнародний parimatch визнає приналежність білоруського сервісу до холдингу.

Адреси бк в білорусі

За останній рік в білорусії з невідомих причин закрили більше десяти кас прийому ставок. При цьому список адрес на інформаційному порталі міжнародної бк не оновився.

Оголошення про закриття ппс

Ігрові клуби працюють в таджикистані, казахстані, молдавії та грузії. Наскільки легальний статус, залишається загадкою. Міжнародний букмекер визнає тільки ппс в таджикистані, але саппорт офіційного сайту parimatch.tj нехотя надає інформацію про ппс і робить це тільки для зареєстрованих користувачів.

Адреси ппс в молдові:

Адреси в молдові

Адреси ппс в казахстані:

Адреси паріматч в казахстан

Адреси ппс в грузії:

Адреси в грузії

Адреси ппс в таджикистані:

Адреси в таджикистані

Ппс обмежили роботу через пандемію covid-19 або зовсім закрилися в ряді регіонів на невизначений термін.

Мережеве видання “євроставка «(засновник – тов»євроставка”).головний редактор-хлесткін д.м. Свідоцтво про реєстрацію змі № ел № фс 77 – 79344. Видано роскомнадзором 09 жовтня 2020 року.