Стратегія гри в слоти онлайн

3-10-2021

Стратегія мартінгейла, парлай, зіг-заг, парасолька, хвиля: які з них краще використовувати в слотах онлайн? детальніше про це в нашій статті. Також хочемо вам порекомендувати грати на betonnyi-zavod.ru, тут легко виграти.

Стратегії ігор в сучасні слоти дуже різноманітні. Для отримання виграшу лучшечредовать їх або пробувати на практиці різні варіанти. Це допоможе збільшити шанс на отримання великої суми. Є кілька популярних варіантів стратегій, серед яких:

  • мартінгейл;
  • парлай;
  • хвиля;
  • зіг-заг;
  • парасолька.

Мартінгейл

Це одна з найбільш відомих стратегій для гри в слоти онлайн безкоштовно. Вона вимагає задіяння тільки однієї лінії.

Починати слід з мінімальної ставки. Після програшу обов’язково потрібно збільшувати ставку в 2 рази. Так варто діяти до першого виграшу. Після цього треба вести гру в звичайному режимі, починаючи знову з мінімальної ставки.

Така стратегія актуальна на деяких слотах. Здебільшого не вдасться строго дотримати збільшення ставки в 2 рази.

Парлай

Цю стратегію ще називають антімартінгейл. Її суть полягає в тому, що після вдалих обертаньследует подвоїти свою ставку, а якщо ставка не зіграла, то слід залишити її на прошломуровне.

Така стратегія може бути використана на короткий період невдалих обертань. Якщо онзатягівается, то для збереження банку варто вибрати інший варіант.

Хвиля

Дана стратегія гри в слоти онлайн є однією з найстаріших і часто використовуваних.гравець повинен збільшити суму ставки після отримання вигідної виграшної комбінації.рекомендується підвищення в 5 і більше разів.

Стратегія заснована на окремих слотах з бонусними іграми та іншими вигідними угодами, які часто йдуть серіями по 2-3 поспіль. З цього правила є винятки іпрі довгої серії без виграшу варто зменшити ставку в 2 рази.

Зіг-заг

Дана стратегія заснована на принципі максимального хаосу. Єдиною стабільною змінною залишається гра на одній лінії. Для отримання виграшу потрібно робити ставки разногоразмера і в самому хаотичному порядку. Якщо довго не виходить вибити вигідну виграшнукомбінацію, то потрібно міняти слот.

Це не дуже популярний варіант грати в слоти онлайн. Його ефективність сложноопределить. Стратегія повністю побудована на удачі і випадковості, так що по теоріівероятності виграшна комбінація обов’язково з’явиться на одному з слотів.

Парасолька

Ця стратегія відноситься до помірного типу. Вона грунтується на збільшенні і зниженні розміру через певну кількість обертань.

Збільшення відбувається поступово. Потрібно зробити 5 спинив або більше щоб підвищити ставку в 2 рази. Після цього потрібно зберегти ставку стільки ж обертань. Далі визначається власний поріг максимальної ставки. При досягненні максимуму і відсутності виграшу варто знижувати ставку за тим же принципом.

Це хороша стратегія при виставленні невисокого максимального порогу. Вона допомагає довше зберігати свій банк і не сильно програтися, що дуже важливо для гравця.