Стратегії перемоги в кіберспорт

6-22-2021

 

Выигрышные стратегии ставок в БК Париматч на pm.by - kyiv-city.com
 

Кіберспортивні дисципліни з кожним роком стають все більш і більш популярними, а призові фонди провідних кібеспортивних турнірів вже давно обчислюються десятками мільйонів доларів. Більшість букмекерських контор дають досить широкі і грунтовні розписи на кіберспортивні дисципліни, але, щоб робити успішні ставки на кіберспорт, необхідно дуже добре розбиратися в нюансах гри, силах команд і різновидах ставок. Також хочемо порекомендувати почитати про букмекер для ставок на киберспорт , тут найкращі шанси на перемогу .

Розібрати популярні стратегії, які використовуються багатьма бетторами, пропонуємо на цікавій грі kings of glory, яка була розроблена китайською фірмою . Ми розповімо все про ставки на king of glory, щоб зрозуміти, як і на що краще ставити в кіберспорті.

Щоб вивчити кращі стратегії, необхідно добре розбиратися в правилах гри. Kings of glory – це гра в жанрі мова, яка призначена для гри через мобільні мережі. Це прообраз мобільної кіберспортивної дисципліни.

Сюжет гри kings of glory багато в чому перегукується з відомою dota 2 або lol — грають команди 5 на 5. Завдання кожної з команд-знищення бази противника. Kings of glory утримує лідерство за популярністю в мобільному сегменті кіберспорту. Найбільше люблять грати в kings of glory, в китаї.

Оскільки гра відноситься до жанру мова, то основні види ставок схожі з тими, які даються на доту 2 і лол. Звичайно ж, найпопулярнішою ставкою є ставка на переможця. Незважаючи на те, що гра ведеться до 4 перемог однієї з команд, матч триває не дуже довго, близько 15-20 хвилин.

Наступним популярним видом ставок є ставки на тотал, де беттору потрібно вгадати загальну кількість вбивств, яких в грі відбувається набагато більше, ніж в доті або лол.

Також букмекери, як варіант результату матчу дають розпис на переможця конкретної карти. Тут дуже важливе значення має черговість матчів, і стиль гри різних команд. Деякі команди сильно грають дебюти, інші сильніші в заключних картах.

Перша вежа і перша кров – необхідно вгадати, хто зробить перше вбивство або зруйнує вежу. Тут важливе значення має стратегія конкретної команди.

Перемога» всуху ” в kog є досить буденним явищем. Як правило, або одна команда виграє в чисту, або противник бере одну карту, дуже рідко гри закінчуються на 4: 2 або 4: 3.

“виліт” з гри. Оскільки kog грається через мобільний зв’язок, частенько коннект підводить гравця, і він відключається від гри. В такому випадку його замінює бот, який грає погано, різко знижуючи силу команди. Якщо таке трапляється під час гри, можна сміливо ставити на противника. Аналогію можна провести, скажімо, у футболі, коли команда отримує червону картку.

Аутдрафт грається досвідченими бетторами, коли вибір героїв першої команди повністю контролює вибір героїв другої команди. Використовуючи дану стратегію, можна робити хороші прибуткові ставки.