Як грати на ставках в бк 1xstavka

12-1-2020
1хСтавка - Обзор букмекерской конторы 1xStavka: Приложение, Официальный сайт
 
 

1хставка-відносно молода, але вельми перспективна букмекерська контора. Її перші пункти прийому ставок були відкриті в 2010 році, коли фактично і була отримана офіційна ліцензія на діяльність в російській федерації. З того моменту букмекер обзавівся тисячами клієнтів по всій Росії, що і стало поштовхом для запуску сайту для ставок.

Сайт бк 1хставка, як і інтернет-портали інших ліцензованих букмекерів, знаходиться в доменній зоні».ru”. Прийом ставок на ній здійснюється за допомогою цупіс, що є основним інструментом для поповнення і зняття коштів в будь-який офіційно дозволеної бк.

Реєстрація та проходження ідентифікації в букмекерській конторі 1хставка

Як зареєструватися в бк 1хставка

Адміністрація 1ХСтавка зробила все можливе для того, щоб максимально спростити і прискорити взаємодію користувачів з функціоналом сайту. Проте, для процесу реєстрації це твердження не зовсім справедливо. Якщо раніше, до набуття державної ліцензії все було вкрай легко (реєстрація займала пару хвилин, після чого ще одна хвилини йшла на поповнення рахунку, і можна було приступати до ставок), то з набуттям офіційного статусу з’явилася необхідність відповідати спеціальним вимогам.

Тепер реєстрація в 1хставка складається з наступних кроків:

реєстрація на сайті букмекерської компанії.

Ознайомтеся з можливостями майданчика, оцініть її привабливість для вас особисто. Якщо все підходить, перейдіть в правий верхній кут екрану і клікніть на пункт» реєстрація ” (він зелений посеред інших синіх кнопок).

Після цього заповніть всі пункти в анкеті. При цьому важливо розуміти, що потрібно вводити лише достовірні дані, інакше, при перевірці і подальших реєстраційних кроках буде ймовірність зіткнутися з проблемами.

реєстрація на сайті цупіс.

Якщо ви вже реєструвалися в першому цупісі для створення аккаунта в іншій бк, цей крок можна пропустити. В іншому випадку, потрібно перейти на сайт цього центру і вказати там наступні дані:

номер особистого мобільного телефону; логін (псевдонім); адреса особистої електронної пошти; пароль (придумати його спеціально для цього сервісу).

Після цього на телефон буде відправлено смс з кодом підтвердження, який і потрібно буде ввести для завершення процесу реєстрації в цупісі.

ідентифікація клієнта в бк 1хставка.

На нашу думку, цей крок є найскладнішим. Принаймні для тих, хто хотів би відразу ж приступити до ставок і не хоче чекати. На жаль, правила цього букмекера змушують пройти особисту ідентифікацію з відвідуванням одного з пунктів прийому ставок або салону зв’язку «евросеть».

Особливо складним ця вимога буде для тих, хто хотів би стати клієнтом цього букмекера, але проживає в невеликому населеному пункті, де немає можливості відвідати одну з двох організацій.

Для всіх інших останній пункт буде характеризуватися перевіркою документів, а також взаємною прив’язкою даних з сайту бк і відомостей з порталу першого цупіс. Після цього, аккаунт стане повністю верифікованим і його можна буде поповнити для здійснення своїх перших ставок на спорт.

Як поповнити рахунок в бк 1хставка

Для поповнення рахунку в 1хставка можна скористатися безліччю різноманітних інструментів:

банківськими картами (visa, світ, mastercard); платежами через популярні платіжні системи, типу qiwi і webmoney; мобільними платежами прямо з вашого телефону; терміналами; інтернет банкінгом; або поповнити рахунок прямо в ппс.

Для виведення доступні ті ж методи.

Для внесення коштів через офіційний сайт, потрібно перейти в розділ» поповнення/висновок ” і в зручному меню вибрати цікавить вас метод, а також ввести реквізити. Всі платежі будуть проходити через номер телефону і сайт цупіса.

Обійти цю вимогу не можна. Організація цупіс виступає гарантом угод у всіх офіційно дозволених бк, і фактично є посередником між беттером і адміністрацією майданчика. Завдяки цьому всі спірні питання завжди вирішуються на користь дійсно потерпілої сторони.

Як ставити на спорт в бк 1хставка

Для ставок на спорт в бк 1хставка доступні наступні типи прогнозів:

ординар.

Користувач робить ставку на одну конкретну подію. Для цього він вибирає якийсь матч, бій або інший спортивний захід, шукає потрібний йому результат і клацає на коефіцієнт.

Після цього попередня інформація за ставкою з’являється в купоні (права частина екрану). Там же є поле для введення суми ставки і кнопка «зробити ставку», яка завершує процес укладення парі в бк.

експрес.

Користувач робить ставку відразу на кілька спортивних подій. В цілому, механізм практично не відрізняється. Просто, замість кліка по одному коефіцієнту, клієнт вибирає кілька ставок за різними подіями. Поступово, кожна зі ставок з’являється в купоні (праворуч), а їх коефіцієнти перемножуються один на одного. Таким чином, формується збільшений коефіцієнт.

Після цього, як і в попередньому варіанті, потрібно просто ввести суму по купону і натиснути на «зробити ставку».

лайв.

Зліва зверху є розділ, який містить в собі події, які вже почалися. По кожному з них є окрема розпис з варіантами парі. Процедура формування ставки нічим не відрізняється від двох попередніх.