Як вибрати сео просування

10-3-2019

Как выбрать сео продвижение
Що вибрати просування сайту в ТОП або з оплатою за трафік.
Також хочемо вам порекомендувати сео продвижение
Потенційні Клієнти досить часто звертаються до наших менеджерів із питанням: В цьому пості ми спробуємо частково відповісти на нього, розглянувши дві технології розкрутки сайтів: з оплатою за трафік і просування по конкурентних запитах на ТОП позиції.
Зрозуміло, для кожного сайту необхідно розробити індивідуальний план пошукового просування, враховуючи тематику, бюджет, рівень конкуренції та поставлені завдання бізнес. Але в залежності від категорії ресурсу: будь то сайт візитка, або інтернет – магазин потрібно застосовувати різні методи розкрутки, це як грип і ГРЗ симптоми схожі, але методи лікування різні.
ТОП позиції за конкурентними пошуковим запитам.
Цей спосіб просування підходить для сайтів візиток, корпоративних сайтів, інтернет ресурсів з обмеженою кількістю товарів і послуг.
З – за невеликої кількості пропозицій, цільової трафік потрібно концентрувати на декількох ключових сторінках, щоб домогтися максимального рівня конвертації відвідувачів у Клієнтів.
Позиції сайту вище, ніж у конкурентів.
Якісна і комплексна оптимізація сайту, що дозволяє залучати відвідувачів з інших популярних запитах без додаткової оплати.
Висока конкуренція – всі хочуть бути в Топі, і готові платити за це.
Постійна гонка за ТОП позиціями, щоб їх утримувати необхідно, розвивати сайт і в майбутньому збільшувати бюджет.
Якщо цікаво клікайте на посилання і читайте про всіх етапах.
При технології SEO – Traffic просуваються тисячі і десятки тисяч низькочастотних пошукових слів за певною тематикою.
Цей метод розкрутки найкраще використовувати для інтернет – магазинів з великим найменуванням товарів.
Цільовий трафік можна розподіляти за великою кількістю сторінок з товарами. Хоча по низькочастотних запитах люди шукають не часто, якщо їх сотні і тисячі – ми отримуємо істотний приріст трафіку. До того ж тут вище рівень конверсії, коли потенційний покупець ввів в рядок пошуку певну модель товару, то він точніше визначився з вибором і найімовірніше зробить покупку.
Якісна і комплексна оптимізація сайту.
Рівень конкуренції за середньо – та низькочастотних запитах буде з часом рости, також з’явиться конкуренція та необхідність збільшувати бюджет.
Якщо цікаво клікайте на посилання і читайте про всіх етапах.
Як бачимо не завжди потрібно витрачати величезний бюджет для просування сайту на ТОП позиції, якщо ваша мета продаж товарів або послуг. Підключіть просування по трафіку і отримаєте більше Клієнтів.
А знаходження сайту в Топі бажано для висококонкурентних галузей і PR.
Звичайно, можна використовувати комбінації цих двох методів просування, але і застосування тільки одного з них приносить результат.