як виграти в ігрові автомати ельдорадо

6-26-2020

 

 

Автомат Бук оф Ра — гра, яка підкорила світ своєю захоплюючою темою і просто неймовірними виграшними можливостями. Зловити бонусну гру в Книжках — заповітна мрія мільйонів гравців по всьому світу. І правда, тут можна отримати справді великий куш. Особливо, якщо знати секрети ігрових автоматів Book of Ra і деякі закономірності. Що ж таїть в собі ігровий автомат Book of Ra, як обіграти кращий слот всіх часів? Також хочемо порекомендувати пограти в  игровой клуб эльдорадо , тут великі шанси на перемогу.

Зміст

  • Вихідні дані
  • Секрети ігрових автоматів Book of Ra: чому не варто грати по 1 лінії
  • Дрібні виграші допомога
  • Ризик-гра як додаткова можливість
  • Час — запорука успіху
  • Підвищення ставки

Вихідні дані

Але для початку пройдемося по загальновідомим наявними параметрами. Віртуальний ігровий автомат Book of Ra — онлайн версія колись популярного механічного апарату для азартної гри. За великим рахунком, це автомат з минулого, а тому і характеристики тут автентичні.

По-перше, в слоті 5 барабанів і 9 ліній. Вкрай рекомендується Book of Ra грати як мінімум на 7 лініях, але в ідеалі — на всіх. Вартість ставки за спин в такому випадку буде вище, але від кількості активних ліній безпосередньо залежить порядок виграшів. Взагалі, це стосується всіх ігрових автоматів, не тільки Книжок: виграшний потенціал розкривається тільки на всіх лініях. Зменшувати кількість ліній має сенс хіба що в тому випадку, коли банкролла вже практично немає і хочеться його добити.

Рекомендуємо також почитати цю статтю Читати

Секрети ігрових автоматів Book of Ra: чому не варто грати по 1 лінії

Говорячи про те, як виграти в автомати Книжки, знаходяться прихильники гри по одній лінії. Мовляв, базовий геймплей вторинний і потрібно ловити бонуску. Однак така стратегія гри занадто ризикована: з грою по одній лінії можна надто швидко злити весь банкролл, так і не дочекавшись випадання скаттеров.

Сліпа полювання за бонуской може зіграти з вами злий жарт. Так, саме призовий раунд приносить самі великі замети. Але так як виграти в Book of Ra можна і по комбінаціям, базові виплати стануть гарною поживою. Якщо гра йде по всіх лініях і вона загалом тривала, призи за складені комбінації створять непогану “подушку”, щоб можна було робити нові ставки. Так і зростає ймовірність протриматися в грі, дочекавшись бонуски.

Дрібні виграші допомога

Багато гравців не мають іншої мети, крім як виграти в ігрові автомати відразу багато. Мовляв, від дрібних виграшів ніякого профіту: вони часом навіть суму зробленої ставки не покривають. І тут, говорячи про секрети Book of Ra, не можна не згадати про ризик-гру. Багато користувачі цю можливість ігнорують, і абсолютно даремно. Ризик-гра — можливість подвоїти будь свій виграш, коли він вже отримано. Так, згода на участь у турі — це додатковий ризик, оскільки можна втратити все. Але ставка на ризик — це найкращий варіант застосування дрібних виграшів. Якщо отримана сума кредитів не суттєва, то має сенс нею ризикнути. А ось великі та навіть середні виграші краще одразу забирати, наскільки приваблива б не була перспектива їх подвоїти.

Ризик-гра як додаткова можливість

До речі, про грі на ризик. Деякі секрети ігрових автоматів Book of Ra криються саме тут.