Як виграти в онлайн слоти

7-8-2020
Як виграти в онлайн слоти

Онлайн слоти: як грати в гру на подвоєння з мінімальними ризиками?

Віртуальні ігрові автомати багатьох виробників оснащені додатковими призовими раундами, в які можна потрапляти при певних умовах. Одним з таких раундів є так звана гра на подвоєння, в якій ставкою виступає останній виграш. При вдалому збігу обставин ставку можна збільшити вдвічі, а якщо виграти не вийде – вона згоряє. Як грати в гру на подвоєння з мінімальними ризиками втрат? Також хочемо вам порекомендувати перейти на сайт https://avtomatiigrovie-online.com/, адже тут у вас є реальний шанс на перемогу.

Найбезпечніший варіант – це грати в  ігрові автомати безкоштовно, в тому числі, беручи участь і в бонусних раундах. Ігрові автомати цього бренду містять режим демонстраційної гри, в якому грати максимально комфортно і безпечно. В режимі гри на інтерес доступні всі опції і бонусні можливості ігрових автоматів, в тому числі, і гра на ризик. І умови потрапляння в цей призовий режим точно такі ж. Потрібно виграти будь-яку суму, зібравши виграшну комбінацію з однакових картинок на одній лінії. Одержана в результаті сума безкоштовних кредитів або грошей (в залежності від обраного режиму) може бути збільшена вдвічі один або кілька разів поспіль, для чого слід прийняти участь у грі на ризик. Як правило, для цього потрібно скористатися кнопкою Gamble або Double – будь-яка з них відкриває призовий режим гри на подвоєння ставок. Слід зауважити, що в цьому режимі можна грати будь-яку кількість раундів на розсуд гравця.

Гра на подвоєння

Гра на подвоєння пов’язана з можливістю подвоєння ставки, але поруч ідуть і ризики втратити виграш. Щоб подвоїти суму виграшу, потрібно вибрати правильну карту з 4-х варіантів навмання, або вгадати колір масті закритої карти (червоне або чорне). Кожна правильна відповідь сприяє збільшенню ставки в два рази і пропонує зіграти ще раз. Але це не обов’язково – після будь-якого виграшу можна завершити гру на ризик і забрати гроші. Слід зауважити, що в грі на ризик, як правило, передбачено обмежену кількість раундів – наприклад, 5 або 6. Іноді обмеження проводиться за сумою максимального виграшу. Щоб дізнатися про такі подробиці, потрібно прочитати опис правил конкретного ігрового автомата. Грати в гру на подвоєння з невисокими ризиками можна протягом короткого часу. Чим довша гра в цьому режимі, тим вище ймовірність допустити помилку і втратити всі гроші. Також знижують ризики гри на подвоєння вміння користуватися інтуїцією і наявність досвіду участі в даному режимі.