Як зробити ставки на кіберспорт в бк паріматч

11-30-2020
БК Париматч ✅ FAQ, вопросы и ответы о букмекерской конторе parimatch.ru на  SocialBet

 

 
 

 

Букмекерська контора є популярною завдяки наявності широкої лінії подій і бонусних програм.

букмекерський проект pari match в 2000 році запустив свою офіційну платформу. З тих пір ось уже 20 років вона приймає ставки на різні спортивні змагання. А починаючи з 2016 року, контора почала приймати ставки на кіберспорт в режимі online.букмекерська контора є популярною завдяки наявності широкої лінії подій і бонусних програм. На офіційному сайті бк паріматч запущений повноцінний розділ для ставок в прематч і лайв-лінії. Також хочемо вам порекомендувати https://air.pm.by/ru/tvbet в  Білорусі відкрито (легалізовано) онлайн казино і грати можна на нашому порталі.

На що можна ставити

букмекер встановив помірний розмір маржі для віртуальних турнірів, що і підвищує коефіцієнтний показник виграшу. Розмір податку на ставку (маржа) в середньому становить 3,5-4 %. А при створенні депозиту є бонус в обсязі 2500 рублів.у лайв-лінії матчів кіберспорту значною популярністю користуються такі ігри як:

  • heroes of the storm;
  • world of tanks (світ танків);
  • star craft 2;
  • dota 2;
  • counter strike;
  • league of legends.

ігри доступні з підтримкою повного режиму, а ставки приймаються на результат і проміжні етапи. На сайті ведеться відео-трансляція всіх ігор. За бажанням, беттор зможе приховати інші ставки, щоб сконцентруватися на обрану гру.

Реєстрація та ідентифікація

щоб зробити ставки, беттор повинен зареєструватися на сайті букмекера і пройти ідентифікацію. Для реєстрації потрібно заповнення стандартної анкети, де вводиться особиста інформація. Також вказівка e-mail адреси та телефонного номера є обов’язковою умовою. Далі можна призначити pin код і пароль на особистий кабінет. Бк вимагає підтверджувати вказаний номер телефону. До того ж, для участі в онлайн ставках необхідна верифікація рахунку в цупіс.

Як зробити ставку на матч

для того, щоб зробити ставку, беттор повинен визначитися видом спорту, потім вибрати змагання і подія. У заключному етапі визначається коефіцієнт ставки.система відображає ставку в купоні (купон перебувати в правому блоці). Якщо беттор має намір зробити ставку на кілька події, то він повинен вказати це в купоні. Для цього потрібно поставити позначку у відповідні розділи, щоб ставки на інші турніри з’явилися в купоні.після вибору подій необхідно вказати суму ставок. А далі система розраховує коефіцієнти і показує беттору розмір можливої виграшної суми. Якщо результат задовільний, то можна натискати на напис «зробити ставку».бк може збільшувати або зменшувати показник коефіціента. Беттор самостійно вирішує прийняти зміни в коефіцієнтах чи ні. Прийняти або скасувати зміни в коефіцієнті можна через розділ, розташований в нижній частині купона.