Як зробити ставки на спорт в бк паріматч

11-28-2020

not found

Також хочемо вам порекомендувати ставки на спорт в україні

Шукав теж хорошого букмекера і натрапив на цей сайт що в описі вище. Стара контора з перевіреною репутацією, в якій можна ставити. З будь-яких питань завжди підтримка підказує інформацію. Акцій вистачає, в яких можна їх фрібети отримати. Помоему кращий бук рунета!

Невазможно, всі покерні сайти обманюють своїх клієтнов. Вони шахраї. Особисто я, сам грав на покер старс, там одні боти. Боти компанії покер старса. На 130.000 чоловік – гравців, тисяч 50.000, ботів. Так і на всіх платформах. Всі обманюють. Краще не грати, і не вкладати гроші в онлайн покер.

На даний момент входять в цупіс, тобто легально приймають ставки від російських гравців, 17 букмекерських контор:

Якщо програли всі гроші на ставках, то вам необхідно:

Ні в якому разі не намагайтеся відігратися.

Ви повинні розуміти і усвідомлювати, що у вашому програші ніхто не винен, крім вас самих. Ні близькі, ні рідні люди не винні, не зривайтеся на них. Зрозуміло, самопочуття погане і все таке…

Зробіть паузу в ставках. Проаналізуйте зроблені ставки і постарайтеся розібратися в ваших помилках: чому програла та чи інша ставка, знайдіть причини і зробіть правильні висновки з даного аналізу.

І найголовніше, грайте тільки на ті гроші, на які можете собі дозволити грати, поза шкоди інтересів сім’ї і близьких вам людей.

Наведу метафору:

Чи можна вийти на вулицю і бити морди абсолютно кожному зустрічному?

Навіть якщо вам крупно пощастить, наб’єте ви морду одному, іншому, ну нехай третьому. Але прийде четвертий і замордує вас. Так що, особливо довго не протримаєтеся. Спробуємо уявити, що ви якийсь час займалися єдиноборствами. У підсумку, набили морду п’ятьом-шістьом, а сьомий набив морду вам, тому що теж займався єдиноборствами. При цьому, наваляв він вам так, що ще довго відновлюватися будете. Припустимо, що ви професійний боєць. Вийшли, набили морди десятьом-двадцятьом, але в підсумку потрапили під роздачу від людини у якого вище вагова категорія, зріст і розмах рук. І знову ви на лікарняному ліжку. Ну і, нарешті, уявімо, що ви світовий чемпіон з боїв без правил. Вийшли, наваляли по п’ятдесяти мордам, а в підсумку хапанули табуреткою по потилиці і померли.

Коротше кажучи, на ставках заробляти можна, але перш ніж ви почнете так робити, на це доведеться витратити таку кількість зусиль, часу і грошей, порівнянне з тим, щоб самому стати чемпіоном світу, тільки по своїй дисципліні (в даному випадку, за ставками). І то, не факт, що навіть при цьому, ви будете повністю застраховані від будь-яких невдач.

Ставки – це не “легкі гроші”. Це теж, свого роду, кривавий спорт. А в будь-якій справі, тим більше в такому ризикованому і небезпечному, для початку потрібно цьому довго і наполегливо вчитися. А полізете в таку справу без відповідного досвіду і навичок – неминуче будете програвати, як і всі інші, хто були до вас. Так що, якогось “хитрого секрету”, як перетворити сто рублів в цілий статок за найкоротші терміни – не існує. Як і не існує такого ж способу стати чемпіоном світу з боїв без правил в одну мить.

Здрастуйте, ігор!

Коефіцієнт в ставках на спорт – це числовий множник суми вашої ставки в разі виграшу. Також визначається як ймовірність події. Наприклад, сума вашої ставки состовляет 100 рублів, коефіцієнт на те, що мадридський «реал» переможе «севілью» – 1.61. У разі, якщо» реал ” виграє матч, ваша ставка зіграла, а ваш виграш можна розрахувати наступним чином: 100 рублів (сума вашої ставки) * 1.61 (коефіцієнт події, ка яке ви зробили ставку) = 161 рубль (ваш виграш).

Крім такого значення, багато хто використовує коефіцієнти в якості універсального мірила ймовірності події, так як коефіцієнт просто перекладається в відсотки: (1/(коефіцієнт) * 100 = (ймовірність у відсотках). Наример, коефіцієнт 2.34: (1/2.34) * 100 = 42,74%.