Як зробити ставки по ходу матчу в БК Паріматч

1-8-2021
Live-ставки в БК Париматч | bukmekerov.net

Перш ніж наважитися витратити гроші на ставку в невідомій букмекерській конторі, рекомендується ознайомитися з основними поняттями live-режиму. Parimatch-один з найнадійніших і популярних сервісів, який дозволяє робити лайв вкладення на будь-який матч. Також хочемо вам порекомендувати https://pm.by/live.html лайв ставки в БК Паріматч.

Live-лінія в Паріматч

Parimatch дозволяє робити live-ставки в онлайн режимі під час спортивного матчу. Гравець може вкладати гроші в будь – які події-будь то спорт, політика та інші розваги. Паріматч функціонує на території снд протягом 25 років і пропонує найвигідніші умови. Сервіс відрізняється надійністю, приємним оформленням, простим дизайном і широкою лінією ставок.

У паріматч можна ставити практично на будь-який вид спорту, проте найбільш популярними вважаються наступні лінії:

  • футбол. Можна робити ставки, відштовхуючись від статистики за кількістю ударів, кутовим, штрафним, відсоткам попадання по м’ячу і картками. Враховуються змагання збірних та міжнародні матчі в районі 30 країн;
  • теніс. Букмекер пропонує найширший вибору челленджерів і турнірів. Можна робити ставки, спираючись на тотали в грі, точний рахунок, гандикапи зі зрушенням та інше;
  • баскетбол. Враховуються ігри більше 20 країн. Ставки робляться по овертаймах, тоталам, результатам по чвертях і четам/непарам.

Також можна робити ставки на хокей, бокс, крикет, флорбол, настільний теніс і навіть кіберспорт. Однак найбільш вигідні умови надаються для перерахованих вище видів спорту.

Для найактивніших користувачів букмекерська контора регулярно влаштовує акції та бонусні програми. Щоб користуватися сервісом було максимально зручно, була розроблена мобільна версія parimatch, яка підходить для будь-яких операційних систем.

2 чи відрізняються коефіцієнти від прематч-подій?

Як правило, показники прематч-подій вище, ніж у лайві. Це обумовлюється можливістю відстеження матчу в реальному часі. Такий підхід дозволяє краще передбачити кінцівку гри, завдяки чому збільшується ймовірність позитивного результату ставки.

Як робити ставки на спорт в режимі live

Під час включених опцій «прийняти зміну коефіцієнтів» і «швидка ставка» зробити ставку можна протягом 10 секунд. Ця функція відіграє величезну роль для тих видів спорту, в яких миттєво змінюється хід подій. Скористатися опцією швидкої ставки можна за допомогою спеціальної кнопки, яка знаходиться у верхній частині екрана.

Для створення live-парі необхідно дотримуватися наступної інструкції:

1. Перейти на офіційний сайт parimatch або скористатися мобільним додатком.

2. Пройти авторизацію, ввівши свій логін і пароль.

3. Відшукати розділ лайв, після чого визначитися зі спортивним напрямком (можна вибрати відразу кілька).

4. У вікні вибрати необхідну подію, вибрати результат і вказати відповідний коефіцієнт.

5. У спеціальному полі вписати розмір ставки (як правило, встановлюється в рублях).

6. Для підтвердження дій клікнути на клавішу створення ставки.

У чому переваги ставок парі матч лайв?

Користуватися букмекерською конторою parimatch live рекомендується з наступних причин:

  • сервіс дозволяє робити ставки в режимі онлайн. Це оптимальний варіант для користувачів, які отримують задоволення не тільки від доходу, але і від гри.
  • зручний інтерфейс і проста навігація по сайту. Завдяки цьому відшукати необхідну команду, матч або змагання не складе труднощів.
  • наявність текстових і відео лайв трансляцій. Користувач може відстежувати результати гри в режимі реального часу. Такий підхід дозволяє передбачити завершення подій і зробити вірний вибір.
  • низькі початкові ставки.
  • широкий вибір ігрових подій. Користувач може зробити ставку на будь-який вид спорту або розваг.