З цієї статті ви дізнаєтеся, як відновити видалений файл за допомогою програми Easy Recovery Pro.

На нашому сайті вже є стаття, присвячена відновленню видалених файлів – . Однак ніколи не варто забувати про альтернативні варіанти. Якщо одній програмі не вдається відновити файл, цілком можливо, що вдасться іншого. Тому в рамках даної статті поговоримо про програму Easy Recovery Pro, яка призначена для відновлення видалених файлів.

Установка програми

Завантажити Easy Recovery Pro можна з офіційного сайту розробників за цим посиланням.

На сьогоднішній момент актуальна версія 6.20.11.

Easy Recovery Pro – дуже потужна утиліта, що дозволяє відновлювати видалені та пошкоджені файли, дані електронної пошти, проводити діагностику жорсткого диска. Програма платна, але існує безкоштовна тріал-версія на 30 днів. Програма працює з файловими системами FAT12/16/32 і NTFS.

Відновлення файлу

Для відновлення видаленого файлу після запуску програми необхідно вибрати пункт меню DeletedRecovery з розділу DataRecovery:

Далі необхідно вибрати диск, на якому знаходився віддалений файл, вибрати тип сканування (повне сканування займе більше часу, але збільшить шанси на успіх, особливо це актуально для файлів, видалених давно), тип файлу (офісний документ, веб-сторінка, картинка), а також, якщо відомо назву файлу, можна використовувати опцію File Filter, яка дозволяє фільтрувати відновлювані файли, використовуючи так звану маску – тобто ім’я файлу, в якому ті символи, в яких ви не впевнені, можна замінити на ? (якщо це єдиний символ) або * (якщо це якась послідовність символів):

Тиснемо “Далі” і отримуємо список знайдених файлів:

Ставимо галочку навпроти файлу, який нам потрібно відновити, знову тиснемо “Далі”. Програма запропонує вибрати директорію, в яку потрібно зберегти відновлений файл. Після вибору отримуємо потрібний нам файл в тій директорії, яку ми обрали:

Є кілька неприємних нюансів: по-перше, якщо в ту ж директорію записувалися інші файли після випадкового видалення потрібного нам файлу, операційна система могла записати їх поверх віддаленого. Тоді відновити файл не вдасться, оскільки фактично відбудеться фізичне видалення необхідної нам інформації. Якщо після видалення файлу в ту ж директорію записувався файл з аналогічним ім’ям, віддалений файл відновити не вдасться, тому що він буде перезаписаний. Тобто якщо Ви випадково видалили якийсь файл, краще взагалі не використовувати локальний диск, на якому знаходився цей файл (не встановлюйте на нього програми, не створюйте нові папки тощо). А для установки Easy Recovery Pro найкраще використовувати інший локальний або знімний диск.

Адміністрація сайту Висловлює подяку автору за статтю kat1981.

Якщо у Вас залишилися питання, задайте їх на нашому .

Джерело: http://free-review.net.ua/