З цієї статті ви дізнаєтеся, як можна відновити всі «нагадувалки» після переустановки системи.

Багатьом добре знайома ситуація, коли після переустановки системи всі програми успішно запущені, всі налаштування вдало відновлені і, здавалося б, ніщо не зможе порушити поточну роботу. І тут абсолютно несподівано пригадується той факт, що все, що легко забути, переплутати і не помітити, все, що було записано в тому чи іншому «напоминателе», зникло безслідно. Як запобігти подібну ситуацію?

Зверніть увагу на досить зручну програму ATnotes. Вона стане неодмінним атрибутом вашого робочого столу Windows.

Завантажити її безкоштовно можна з офіційного сайту розробників. На сайті можна скачати русифікатор або переклад інтерфейсу програми ще на кілька десятків мов світу.

Установка програми дуже легка. Просто дотримуйтесь інструкцій інсталятора, поки її іконка не з’явиться на вашому робочому столі.

Після запуску програми функції стануть доступні у вікні самої програми або в контекстному меню іконки в панелі завдань.

Програма призначена для створення «липких листочків» на робочому столі і виконує це командою Створити Етикетку. Далі вводиться текст нагадування:

Нагадування можна залишити на робочому столі, або заховати за допомогою налаштувань в програмі. Дизайн листочків можна змінювати. Тепер можна задати властивості повідомлень про майбутню подію. Викликавши контекстне меню ATnotes, натискаємо правою кнопкою мишки по листочку, вибираємо рядок Сигнал і налаштовуємо повідомлення за своїм бажанням.

Допустима установка звукових і візуальних повідомлень про настання події, записаного на листку.

Липкі листочки зберігаються в Списку подій. Тут їх можна сортувати за розсудом за групами. Для того, щоб не втратити інформацію про запам’ятованих події, потрібно експортувати нотатки в спеціальний файл, який потрібно зберегти на знімному носії. Для цього слід натиснути кнопку «Експорт» (попередньо виділивши УСІ події):

Програма створить файл із розширенням *.atn. У будь-який час дані з цього файлу можуть бути відновлені натисканням кнопки Імпортувати в меню програми.

Ще одне корисне доповнення ATnotes – здатність програми передавати повідомлення на інші комп’ютери локальної мережі.

Адміністрація сайту Висловлює подяку автору за статтю Irinamilo.

Якщо у Вас залишилися питання, задайте їх на нашому .

Джерело: http://sokal-shop.net.ua/