Realme представить сімейство флагманських смартфонів gt 2 вже наступного вівторка, 4 січня. Незважаючи на швидкий запуск, компанія продовжує ділитися подробицями про прийдешні новинки, про які і так вже відомо досить багато. Сьогоднішня партія тизерів розповідає про особливості системи охолодження gt 2.

Джерело зображень: realme

Realme повідомляє, що флагманські смартфони серії gt 2, засновані на новітньому чіпсеті qualcomm snapdragon 8 gen 1, отримають найбільшу в галузі пластину для відводу тепла зі збільшеною випарною камерою. Площа пластини буде досягати 36 761 мм2. Завдяки цьому новинки зможуть демонструвати найвищу продуктивність навіть при тривалих високих навантаженнях, характерних для таких сценаріїв використання, як вимогливі онлайн-ігри.

Одне з тизерних зображень свідчить, що realme представить для своїх майбутніх флагманів новий ігровий режим gt mode 3.0, який дозволить «вичавити» максимум продуктивності з графічного процесора. Realme також офіційно підтвердила, що флагмани gt 2 отримають чіпсет snapdragon 8 gen 1, що не є великим сюрпризом.

Очікується, що на заході 4 січня realme представить три смартфони: базовий realme gt 2, realme gt 2 pro master edition і realme gt 2 pro camera.