Часто буває необхідно швидко перекинути фото з телефону на комп’ютер, або які-небудь документи з комп’ютера на телефон, або обмінятися файлами між двома комп’ютерами, смартфонами, планшетами. Зазвичай для цього використовують USB-кабель, але це не завжди буває зручно.

Програма для передачі файлів через Wi-fi, про яку я розповім в цій статті, набагато зручніше і простіше. З її допомогою можна обмінюватися документами в одній Wi-fi мережі, між різними операційними системами.

Програма для передачі файлів через Wi-fi

Називається вона Filedrop. В її можливостях я виділю такі переваги:

  • Абсолютно безкоштовно і без реклами.
  • Працює швидко і з будь-якими обсягами і типами файлів.
  • Для передачі не потрібно підключати кабель і встановлювати драйвери.
  • Підтримує різноманітні операційні системи: Windows, Android, Mac OS і iOs. Це означає, що можна передавати по Wi-fi між всіма пристроями під управлінням цих ОС і в будь-яких напрямках.
  • Дуже проста у використанні з мінімумом настройок.

Як передавати файли по Wi-fi

Для початку перейдіть на сайт FileDrop і натисніть на меню.

Виберіть версію програми для потрібної вам операційної системи і встановіть на пристрої, між якими потрібно обмінятися файлами.

Потім запустіть програму FileDrop на пристроях, між якими потрібно передавати файли. Вони повинні виявити один одного. Зверніть увагу, що на пристроях повинні бути включені модулі Wi-fi і вони повинні бути підключені до однієї мережі. І коли вони побачили один одного, все готово для передачі.

Для того, щоб передати файли з комп’ютера, достатньо просто перетягнути мишкою на інтерфейс програми. А щоб передати з мобільного пристрою, потрібно натиснути в інтерфейсі Filedrop на кнопку з піктограмою Wif-fi і вибрати необхідні документи.

Перед передачею потрібно підтвердити дію натисненням на кнопку «Accept».

Почнеться передача, прогрес якої буде видно у відсотках на обох пристроях. Потім, коли програма для передачі файлів через Wi-fi закінчить цей процес, повідомлення вкаже на отримані документи.

Як бачите, програма працює дуже легко і просто. Навіть не потрібно в ній довго розбиратися. Інструкція та опис до неї вийшли складніше, ніж вона сама. Так що просто беріть і користуйтеся.

Ви можете замовити вигідну абонентське обслуговування комп’ютерів. ivit.pro — це професійні фахівці, оперативність і додаткові бонуси