Зміст:

 • Купити коментарі в Инстаграме – огляд прайсів на сайтах;
 • Нововведення в Инстаграме – закриваємо коментарі і ставимо до них лайки;
 • Як правильно вибрати сервіс швидкої накрутки коментарів Instagram;
 • Як відбувається сам процес накрутки коментарів в Instagram на сервісах;
 • Приклад оформлення замовлення коментарів на одному з найбільших сервісів.

За скільки можна купити коментарі в Инстаграме від 1 до 10000

Всі соціальні мережі так чи інакше міцно увійшли в наше життя. Тепер ми не просто ведемо там спілкування, але і прагнемо поділитися з іншими користувачами своїми спостереженнями та думками або ж намагаємося організувати на подібних майданчиках свій бізнес. У будь-якому випадку при цьому користувачам так чи інакше необхідно розвиток свого аккаунта в мережі.

У справі просування профілів дуже добре допомагає всякого роду накрутка. При цьому одним з інструментів розвитку сторінки саме в Инстаграме є збільшення кількості коментарів. Цінова політика на дану послугу являє собою не такий демократичний варіант, як на інші ресурси, але все ж залишається доступною для багатьох користувачів. Приміром, на можливість купити коментарі в Инстаграме – прайс буде починатися від 700 рублів за 1000 штук. Так, це не найдешевша послуга, так як на видобуток такого ресурсу необхідні великі трудовитрати. Тут потрібно не просто завантажити матеріал на сторінку, а попередньо написати якийсь текст, нехай навіть і короткий. Але все одно — це додаткові витрати часу, і вони повинні окупитися. У свою чергу, ми хочемо надати Вам кілька варіантів сайтів, де Ви можете придбати необхідний ресурс за досить низькими цінами з більш ніж високою якістю матеріалу:

 • Ави1.ру – на цьому сервісі можна знайти досить багато варіацій придбання даної послуги. Так, наприклад, за 100 англомовних коментарів Ви віддасте не більше 80 рублів. При цьому сервіс існує вже досить давно на ринку і впевнено займає свої позиції;
 • ДокторСММ.ком – тут купити коментарі в Instagram у Вас вийде за ціною, починаючи від 75 руб. за 100 шт. Крім досить низьких розцінок, Ви також можете знайти різноманітні варіанти критеріїв і функціоналу ресурсу. Так, наприклад, тут представлена послуга додавання коментарів з Вашим текстом. До того ж сервіс надає гарантії своїм клієнтам. Цей пункт Ви можете знайти безпосередньо на сайті в розділі «Про нас»;
 • Пртут.ру – цей сайт має менш різноманітні види послуг, а вартість 100 повідомлень починається від 120 руб., але при цьому рівень якості коментарів та обслуговування буде досить високим. Так, наприклад, сервіс додає додатковий відсоток ресурсу на випадок, якщо соцмережа спише яку-небудь частину трафіку. У будь-якому випадку Ви отримаєте саме той обсяг коментарів, що і замовляли.
 • Якщо говорити про те, як купити коментарі Instagram за найнижчою ціною, то тут потрібно знати кілька моментів, які яким-небудь чином можуть вплинути на вартість:

  • Як і перед будь купівлею, постарайтеся порівняти ціни у різних продавців на одні й ті ж послуги. Цілком можливо, що вийде знайти недорогий сервіс для накрутки коментарів Инстаграме. Бажано запам’ятати, що високі ціни не завжди є показником хорошої якості;
  • Також впливає і закупівельна ціна постачальника, так як він є першою ланкою в цьому ланцюжку ринкових відносин. Відповідно, чим вона нижче, тим і послуга на сервісі буде дешевше;
  • Конкуренція – це той фактор, який впливає як на подорожчання, так і на зниження ціни. Враховуючи, що кількість конкурентів з кожним днем збільшується, більшість сервісів піклується про те, щоб саме їх першими побачили користувачі. Для цього сайти розміщують рекламу, купують місця на рекламних банерах і в рейтингах. І, швидше за все, ці витрати будуть включені у вартість, інакше продавець почне працювати собі в збиток. І в той же час, для залучення покупців, продавцям доводиться йти на поступки і придумувати акції та знижки, щоб обрали саме їх. Наприклад, багато сервіси надають хорошу знижку на оптові замовлення;
  • Ну і само собою якість матеріалу також є важливим чинником. Коментарі можуть бути російською або англійською мовою, відповідно ціна на них також буде відрізнятися. Якщо у Вас половину фоловерів складають іноземці, і Ви просуваєте продукт по всьому світу, то бажано замовляти коментарі англійською мовою. Також потрібно розуміти, що накручені обговорення під фото найчастіше будуть виглядати, як односложная фраза або просто слово. Написання ж цілих речень практично нереально в умовах накрутки, і вийде така послуга Вам дуже дорого.

  Тепер Ви маєте уявлення і розуміння того, чому на всіх сервісах, де можна купити коментарі в Инстаграме – прайс і якість так сильно різняться. Маючи ці знання Вам буде простіше орієнтуватися в різноманітті комерційних сайтів і вийде знайти найбільш вигідний варіант.

  Останні нововведення Instagram: відключення і лайки коментарів

  З недавніх пір в Инстаграме з’явилися такі функції, як відключення коментування та лайки на коменти. Не буде новиною, що якусь частину користувачів Инстаграма складають тролі та інші фріки, які намагаються позлити інших. Після того, як деякі зірки вирішили попрощатися з Инстамиром через атаки тролів, було вирішено ввести можливість відключення коментування.

  Буває, що під фотографією розпалюються неабиякі пристрасті між передплатниками. І тоді вже йде не обговорення публікації, а з’ясовуються відносини між коментаторами. Все це неприємно читати власнику сторінки, і тепер він завжди зможе відключити коментарі на час, щоб скандал вщух.

  Вимкнути коментування дуже просто. Для цього Вам потрібно при редагуванні публікації натиснути на відповідну кнопку. І все, пост буде закритий для обговорень.

  Крім того, користувачі тепер можуть поставити лайк на сподобався комент. Така можливість з’явилася у юзерів в листопаді 2016 року і практично всі залишилися задоволені. При цьому ці сердечка не будуть впливати на ранжирування лайків і піднімати особливо популярні коментарі вище за інших. Це виглядало б не дуже зручно, так як загубилася б нитку розмови.

  Ось так, з кожним роком з’являється все більше фішок улюбленої соцмережі, а отже попереду нас чекає ще не одне нове відкриття.

  Як накрутити коментарі в Instagram дешево і без обману

  У зв’язку з тим, що накрутка показників в соціальних мережах в наш час є досить популярною послугою, можна навіть сказати певним трендом, то взятися за таку роботу хочуть багато уми. Але, на жаль, не всі вміють правильно робити цю роботу, і потім трапляються всякі неприємності. Наприклад, за неаккуратную накрутку Ваша сторінка може потрапити в бан на час або назавжди. У Инстаграме взагалі з цим дуже строго, тому дуже важливо знати, як накрутити коментарі в Instagram дешево і безпечно.

  Ще, враховуючи, як користувачі масово кинулися накручувати на свої сторінки передплатників, лайки та інші ресурси, цим не могли не скористатися аферисти. Вони також створюють сайти, чимось схожі на сервіси, тільки виконання послуги Ви не отримаєте, але зате заплатите гроші. Так от, щоб не потрапляти в подібні ситуації, потрібно вміти правильно підбирати продавця:

  • Перше, на що слід звернути увагу – це позиція, яку займає сайт в пошукових системах. Звичайно шахрайський сайт теж можуть розкрутити і просунути, але на даний момент виведення ресурсу в топ Яндекса або Гугла – це дуже складна і клопітка заняття. До того ж завжди намагайтеся вивчити всі відгуки про обраного виконавця, так як може бути він не здає роботу в строк або накручений ресурс приходить не в повному обсязі. Хороші сервіси додають на Вашу сторінку лайки або коментарі навіть трохи з запасом, з розрахунком на списання;
  • Якщо Ви не хочете, щоб сторінка перейшла в руки хакерів, то ні в якому разі не використовуйте авторизацію на сайті через логін і пароль від аккаунта. Саме так використовують сторінки аферисти, тому, якщо на сайті Вам пропонують увійти через соцмережу – закривайте вкладку. А також, що стосується реєстрації. Навіть якщо вона присутня на сайті, то вона повинна бути в добровільній формі. Не завжди є час заповнювати всі поля, так і особливих переваг вона не дає. Краще вибирати сервіси без реєстрацій та іншого;
  • Ще один важливий момент, на який варто звернути увагу – це способи оплати замовлень. На даний момент існує кілька великих платіжних сервісів, які захищають всі Ваші транзакції. Наприклад, PayPal, Robokassa або Яндекс.Каса. І якщо сервіс з ними співпрацює, то це говорить про нього, як про серйозного продавця, так як такі системи не працюють з неперевіреними сайтами. Ну а більшість недобросовісних фахівців пропонують оплату на електронні гаманці, банківські карти, так як у них немає можливості працювати з такими гігантами;
  • Також перед тим, як накрутити коментарі в Instagram дешево і без обману, важливо пам’ятати один момент. Якщо Ви захочете попрацювати з приватними фахівцями з різних форумів, то майте на увазі, що це великий ризик. Вони ніколи не дають гарантій, що виконають накрутку вчасно і в потрібному обсязі. А ось на хороших сервісах часом присутні і гарантії від списання ресурсу.

  Саме цим критеріям повинен відповідати обраний Вами продавець, щоб отримання коментарів платним шляхом залишило у Вас тільки позитивні враження.

  Погляд на онлайн накрутку коментарів Инстаграме зсередини

  Багато користувачів ще не зовсім розуміють всього процесу накрутки, і як він відбувається. А без цих знань буде важко отримати хороший результат. А комусь буде корисно дізнатися, як відбувається накрутка коментарів в Instagram самостійно і безкоштовно, якщо є інтерес розвивати свій аккаунт самому.

  Всього є 3 варіанти отримання трафіку на сторінку:

  • Програми. Ви можете завантажити будь-який відповідний софт на свій комп’ютер і отримувати коментарі абсолютно безкоштовно. Але вся заковика полягає в тому, що знайти гарну програму з першого разу не вийде, так як більшість нібито безкоштовних програм є такими тільки в демо версії. І для повноцінної роботи з ними Вам потрібно буде оплатити ліцензію, до того ж, щоб отримувати дійсно хороший результат потрібно багато знати в цій області, і тому з таким софтом найчастіше працюють професіонали;
  • Робота з біржами – це саме те, що Вам потрібно для накрутки коментарів в Instagram самостійно і безкоштовно. Ви можете давати різні завдання на цих сайтах (звичайно, попередньо виконавши чужі) і користувачі будуть їх виконувати. Саме так і будуть надходити коменти на Вашу сторінку, тільки не чекайте якихось полум’яних промов під постом. Швидше за все Вам повернуть смайлів або в кращому випадку напишуть односкладові фрази, на кшталт «Супер!», «Здорово!». І ще одним недоліком є те, що така накрутка відбувається дуже повільно, і якщо Вам потрібні коментарі в великому обсязі, то доведеться придбати їх на цьому сайті. А ціни там не з найприємніших;
  • І само собою – комерційні сайти. Фахівці сервісів також виконують накрутку через програми або біржі. У першому випадку завдяки професіоналізму, вони можуть виконати послугу швидко і якісно. А на біржах вони роблять оптові замовлення, що відповідно буде коштувати набагато дешевше, ніж коштувало б Вам. І завдяки цьому купувати ресурс на сервісах вигідніше, ніж робити це самостійно на сайтах обмінниках. Та й результат гарантований, що не може не радувати.

  Ще хотілося б відзначити, що завдяки низькими закупівельними цінами у комерційних сайтів, у них є можливість недорого надавати якісну послугу. Тому найправильніше буде вибрати хороший сервіс швидкої накрутки коментарів Instagram, ніж втрачати час при самостійній роботі.

  Купити коментарі Instagram у Лікаря – покрокова інструкція

  Економія часу – це ще одна причина, по якій зручно користуватися сервісами по накрутці коментарів Инстаграме онлайн. Якщо на додавання трафіку своїми руками Ви витратите не один тиждень, то процес оформлення замовлення на хорошому сайті займе у Вас кілька хвилин. Давайте розглянемо цей процес на прикладі сайтапо просування в Инстаграме та інших соцмережах DoctorSMM – на ньому Ви зможете замовити накрутку коментарів в Instagram в кілька кліків:

 • Для початку виберіть послугу, яка Вам необхідна. В нашому випадку це будуть коментарі, тому потрібно буде натиснути на іконку з необхідною кількістю ресурсу. Варто відразу обмовитися, що якщо Ви робите замовлення вперше, то краще почати з самого маленького об’єму. Так Ви з мінімальними витратами зможете оцінити і швидкість роботи, і якість.
 • Тепер переходимо в кошик. Тут перед тим, як купити коментарі Instagram Вам потрібно буде вказати посилання на потрібний об’єкт і написати адресу своєї електронної пошти. Якщо є якісь побажання або коментаря до замовлення, то для цього є окрема графа.
 • Далі прочитайте повністю угоду, щоб потім не виникало питань і після переходите до оплати. Ви будете перенаправлені на сайт платіжної системи, яку обрали та проводити оплату будете вже безпосередньо на цьому сайті.
 • Після оплати Вам прийде лист з інформацією про те, що замовлення надійшло в обробку. З цієї хвилини можете очікувати перші результати.
 • Не забувайте про те, що не можна замовляти одну і ту саму послугу різного типу, наприклад, «Коментарі швидкі» та «Коментарі якісні». Краще спочатку точно визначитися з тим, що Вам потрібно.

  Як бачите, накрутка коментарів Инстаграме онлайн дуже легке дію, яке під силу кожному користувачеві, навіть починаючому користуватися соцмережами.