Вам також буде цікавий сайт, на якому ви можете придбати програму для проектування на підприємствах машинобудування, приладобудування, суднобудування, промислового, цивільного будівництва та в інших сферах.

1. Tekla Structures (Текла)

Дана програмна система є чотиривимірний. Вона найчастіше застосовується в будівництві як засіб відображення залізобетонних і сталевих конструкцій, у тому числі у вигляді тривимірних моделей.

Програма може здійснювати експорт та імпорт із багатьох форматів.

2. Advance Steel

ПЗ, створене спеціально для конструювання і створення тривимірних моделей сталевих конструкцій, яке працює на власній платформі. При необхідності програма сама може створювати робочі креслення.

Є підтримка всіх основних функцій AutoCAD. Користувач отримує практично той же набір функцій, що і при використанні AutoCAD, але на іншій платформі.

ЗА підтримує наступні формати: GTC, DWG, IFC. 2×3, CIS/2, SDNF, PSS; KISS (Keep it Simple, Steel), DSTV, DXF.

3. AutoCAD

AutoCAD — для креслення, а також різних видів проектування, яке підтримує як 2D, так і 3D-графіку. Дана програма користується великою популярністю у всіх галузях, де потрібно створення креслень.

AutoCAD Structural Detailing

За допомогою даного ПЗ проектуються і розраховуються балки і залізобетонні конструкції. Є підтримка 2D і 3D.

RСAD-Steel

На базі стандартного AutoCAD, яке орієнтоване на створення креслень, що відносяться до стадій КМ і КМД.

За допомогою даної програми можна виконувати просторове моделювання, креслення при цьому будуть будуватися автоматично.

4. Компас 3D

Компас 3D відмінно підходить для автоматизованого проектування. При цьому в ЗА є функція оформлення конструкторських та проектних документів. На виході виходить документація, відповідна СПДБ і ЕСКД.

Програма може працювати як з двомірними об’єктами, так і з тривимірними.

5. Bocad-3D

Bocad-3D — ПО, яке стало одним з перших в сімействі 3D-CAD, за допомогою якого стало можливо створювати проекти металоконструкцій. Розробники не залишають своє дітище, і ось вже 30 з гаком років програма обростає новими функціями і можливостями.

Від користувача потрібно лише створити 3D-модель, після чого програма сама створить всі специфікації та креслення.

6. BricsCAD

BricsCAD має схожий із зазначеними вище програмами функціонал. Головною особливістю цього є той факт, що, на відміну від більшості аналогів, BricsCAD має підтримку ОС Linux.

7. CAD-PLAN ATHENA 2006

За допомогою CAD-PLAN ATHENA 2006 користувач може створювати складні проекти металевих, а також різних фасадних конструкцій. Програма має безліч корисних в проектуванні функцій, з яких особливо виділяється одна: в ЗА є можливість задати кожному елементу властивості певного матеріалу, різні вимоги і приписи по конструюванню.

Підбірка підготовлена за підтримки фахівців компанії PSS GRAITEC — експертів в області програмного забезпечення для проектування металевих конструкцій.