В житті є багато речей, які віднімають час – безглузді слова, побачення з непотрібними людьми, тупа робота, інтернет. Якщо зуміти не витрачатися не ці непотрібні моменти життя, то можна заощадити купу часу, за який можна зробити все, що завгодно корисного для людства або хоча б просто виспатися.

У цій статті я вам розповім про те, як заблокувати сайти через hosts. І ця рада допоможе вам економити час, якщо ви страждаєте залежністю від соціальних мереж, онлайн ігор, якщо ваша дитина відходить від комп’ютера тільки щоб поїсти, якщо ви хочете захистити його психіку від травми. Загалом, корисного в моїй раді багато.Це вам теж може бути цікаво:

  • Як настроїти батьківський контроль в Windows 7
  • Як обмежити час комп’ютера

Блокування в hosts

Цей спосіб заборони сайту підійде для будь-якої версії Windows. Перед тим, як заблокувати сайт через hosts, дізнайтеся, на якому диску у вас висить ОС. Зазвичай це С. Потім переходимо на адресу Windows\System32\Drivers\etc. Тут знаходимо заповітний файл hosts і відкриваємо його.

Файл без розширення, тому після подвійного кліка з’явиться запит на вибір програми, через яку потрібно відкрити його. Вибираємо тут «Блокнот» і натискаємо «Ок». Файл відкривається.

Блокування сайту в файлі hosts

Щоб заблокувати сайт через hosts, необхідно в самому кінці написати наступне:

127.0.0.1 yandex.ru

127.0.0.1 www.yandex.ru

На місце Яндекса пишемо, природно, ту адресу, яку хочемо заблокувати через hosts.

Блокування сайту в файлі hosts

Всі. Закриваємо хрестиком, зберігаємо зміни.

Блокування сайту в файлі hosts

І намагаємося потрапити на заблокований адресу. Браузер вас не пропустить. Тепер ми заблокували сайт через hosts, і можна спокійно займатися своїми справами, не відволікаючись на сторонні речі і не турбуватися за згубний вплив на своїх дітей.

Блокування сайту в файлі hosts

Наостанок

Недолік у цього способу лише один – перед тим як заборонити сайт через hosts, потрібно знати цей ресурс. Тому якщо хочете, щоб дитина не грав занадто довго, спочатку дізнайтеся, на якому сайті він зависає.

Так як заблокувати сайт через hosts потрібно точно, не помилившись ні в одному символі, рекомендую робити це уважно, і перевіряти результати після створення захисту. Крім того, не забувайте прописувати блокується сайт двічі – з www і без www.

Пам’ятайте, що заблокувати сайт через hosts – це не панацея, і проти цього способу є безліч відмичок. І якщо ваш малюк тямущий, то він відкриє цей замок. Тому хоча б тримайте свої методи блокування в секреті – буде складніше розблокувати. Крім того, файл hosts можна просто видалити, і тоді ніякої заборона в ньому не буде діяти.

Щоб зняти поставлений заборона, просто видаліть внесені вами запису.

Знайте, що 80% всіх працюючих сайтів в інтернеті несуть негативну інформацію, погано впливає на психіку дітей. 12% сайтів є марною тратою часу і не несуть ніякої користі. І тільки 8% є цінними і корисними проектами, начебто мого. Захистіть себе і своїх близьких від непотрібного потоку інформації.