Компанія evga представила блоки живлення supernova p3, призначені для використання в потужних ігрових комп’ютерах і високопродуктивних робочих станціях.

Тут і нижче зображення evga

Новинки мають сертифікацію 80 plus platinum: заявлена ефективність досягає 94 %. У конструкції застосовуються надійні на 100% японські конденсатори.

За охолодження відповідає вентилятор на гідродинамічному підшипнику. Завдяки режиму eco цей кулер повністю зупиняється при простої системи або невеликих навантаженнях, завдяки чому рівень шуму падає до нуля.

У серію увійшли моделі supernova 1200 p3 і supernova 1000 p3 потужністю відповідно 1200 і 1000 вт. На пристрої надається тривала 10-річна гарантія.

Реалізована повністю модульна система кабелів. Користувачі зможуть позбутися від надлишкових проводів, що допоможе поліпшити циркуляцію повітря всередині комп’ютерного корпусу і надати системі більш акуратний вигляд.

Що стосується засобів забезпечення безпеки, то передбачені такі системи, як uvp (захист від зниження напруги), ovp (захист від перевищення напруги), opp (захист від перевищення потужності), ocp (захист від перевищення навантаження), otp (захист від перевищення температури) і scp (захист від короткого замикання).