Програма для стеження за комп’ютером, про яку я розповім в цій статті, є унікальною в своєму роді, так як має безліч переваг, яких немає у конкурентів. Називається вона Home Expert 4. Ось чим примітний цей інструмент:

  • Програма абсолютно безкоштовна, працює без всяких обмежень.
  • Інтерфейс, довідка і підтримка російською мовою.
  • Поєднує в собі безліч функцій стеження.
  • Працює в невидимому режимі, запускається за паролем і секретної комбінації клавіш.
  • Дозволяє шифрувати отримані звіти і відправляти їх по інтернету.
  • Антивірус не буде лаятися.

Ця програма для стеження за комп’ютером дійсно дуже цікава і гідна уваги. Тому менше слів, переходимо до справи!

Expert Home 4 — програма для стеження за комп’ютером

Отож, скачайте програму по посиланню нижче. Не поспішайте встановлювати. Є особливості, про які розповім далі.

Expert Home 4

Операційна система: Windows XP, Vista, 7, 8;

Мова: російська, англійська;

Розробник: Softex.

Завантажити зараз!4944 Завантаження

Завантаживши файл установки, запустіть його. У першому вікні потрібно вибрати мову і натиснути «Далі».

Потім погодьтеся з ліцензією і натисніть «Далі».

Тепер найцікавіше. Програма для стеження за комп’ютером буде відкритися з секретної комбінації клавіш, яка складається з чотирьох клавіш. Перші три це Ctrl + Shift + Alt, а четверту ви задаєте самі. Це може бути будь-яка буква, яку можна вибрати із списку.

В цьому ж вікні є поле, в яке потрібно ввести пароль, який буде запитано після введення секретної комбінації клавіш.

Після вибору букви і введення пароля натисніть «Далі».

Перевірте правильність усіх даних і натисніть «Встановити».

Дочекайтеся завершення установки програми Home Expert 4, і в останньому вікні натисніть кнопку «Закрити». Всі! Програма вже розпочала свою роботу і моніторить всі дії користувача. Як ви помітите, ніяких слідів роботи програми не видно.

Щоб запустити програму для стеження за комп’ютером і переглянути її звіт, потрібно ввести секретну комбінацію клавіш. Після цього з’явиться вікно, в яке слід записати придуманий вами при установці пароль. І потім ви побачите інтерфейс програми – центр управління Home Expert 4. Він складається з двох розділів – «Звіти» і «Додатково».

Розгляну спочатку розділ «Звіти»:

Клавиаутура. Це кейлоггер, тобто тут звіт про натискання кожної клавіші на клавіатурі. Можна подивитися, що і в якій програмі було написано користувачем. Є можливість вибирати дату звіту.

Скріншоти. Програма для стеження за комп’ютером періодично робить приховані скріншоти екрану і тут їх можна подивитися. Також є можливість вибрати дату архіву. Крім цього можна управляти скріншотами з допомогою кнопок внизу.

Програми. Показує, які програми й коли були запущені. Видно заголовок програм, назва виконуваного файлу та інші корисні для аналізу дані.

Харчування. Тут можна проаналізувати, коли був включений і вимкнений комп’ютер.

Активність. Відображається активність користувачів комп’ютера.

Тепер розгляну блок «Додатково», який теж складається з декількох важливих розділів.

Інтернет моніторинг. Програма для стеження за комп’ютером дозволяє передавати файли звітів по інтернету в зашифрованому вигляді. Їх можна буде переглядати у файловому сховищі Softex (розробника програми). Тобто звіти можна буде дивитися віддалено. Для початку натисніть кнопку «Дозволити віддалене спостереження».

Потім ви отримаєте посилання, логін і пароль для перегляду звітів.

Крім цього, звіти можна відправити на електронну пошту. Для цього потрібно натиснути на посилання, яку я показав на скріншоті, і ввести необхідну пошту.

Налаштування. Тут зібрані всі можливі настройки. Не буду детально розповідати, згадаю лише про те, що тут можна поміняти і секретну комбінацію клавіш з паролем.

Видалення. Дозволяє видалити програму для стеження за комп’ютером разом зі звітами. Зауважте, що Expert Home 4 не відображається в списку програм, тому видалити можна тільки тут.

Довідка. Тут все зрозуміло і пояснення не потрібні.