Портал gtplanet звернув увагу, що два ще не опублікованих ролика з закулісного циклу про прийдешнє гоночному симуляторі gran turismo 7 опинилися в мережі завчасно.

Джерело зображення: sony interactive entertainment

Відео були оприлюднені на публічному каналі латиноамериканської гілки маркетингової компанії solutions 2 go, яка, судячи з усього, має відношення до виробництва цієї закулісної серії.

До теперішнього моменту обидва ролика — вони присвячені персоналізації і представленим в gran turismo 7 трасам-вже приховані, проте в gtplanet встигли зберегти копії. Обидва відео доступні з японським озвученням та іспанськими субтитрами.

Згідно з першим з двох роликів, gran turismo 7 запропонує найбільшу кількість деталей для тюнінгу в історії серії. Користувачі зможуть змінювати двигуни, вихлоп, підвіску і так далі.

У другому відео керівник polyphony digital кадзунорі ямауті (kazunori yamauchi) розповідає про технологію лазерного сканування, яка допомогла домогтися «відчутного реалізму» трас в gran turismo 7.

Ймовірно, офіційні версії згаданих роликів вийдуть протягом тижня. Попередні випуски закулісного циклу були присвячені колекціонуванню автомобілів, перевагам ps5-версії, лівреям і фоторежиму scapes.

Gran turismo 7 надійде в продаж 4 березня 2022 року одночасно для playstation 4 і playstation 5. Крім тюнінгу машин, редактора ліврей і фоторежиму, в грі обіцяють кампанію, а також зміну часу доби і погоди.