Вже кілька тижнів експерти сперечаються про терміни настання корекції криптовалюта. Деякі впевнені, що біткоіни буде дорожчати і може перевищити 100 000 доларів до нового року. Насправді для деяких це буде найкращий подарунок, але геймери точно його не оцінять, адже багато хто мріяв отримати відеокарту під ялинку. Враховуючи поточні ціни, там в кращому випадку може виявитися geforce gt 730. Одночасно з цим точаться суперечки про те, як вплине перехід на ethereum 2.0 на ціну ефіру. Можливо, поки занадто рано думати про це, оскільки все змінюється на наших очі.

Зверніть увагу на два графіка. Це ціна на біткоіни і ефір на ранок понеділка 8 листопада. Як бачите, сьогодні курс біткоіни знову наблизився до 66 тисяч доларів і продовжує зростати. Аналітики фіксують зростання на 3.5 тисячі доларів за кілька годин, запевняючи, що цифрове золото здатне побити рекорд 20 жовтня. А ось у ефіру абсолютний рекорд. Друга за популярністю криптовалюта перетнула позначку в 4700 доларів і продовжує стабільно набирати обертів. Експерти вважають, що рух вгору продовжиться, але, традиційно, не готові вказати межу, до якої підніметься ефір.

На тлі подорожчання двох основних криптовалют почали підніматися і інші альткоіни. У таблиці нижче можна побачити, що процес буксує, оскільки поки вся увага трейдерів та інвесторів прикута до біткоіни. Очікується, що в разі досягнення цифровим золотом нового рекорду, альткоіни зможуть порадувати своїх власників двозначним зростанням.

Якщо ви все ще не вірите в щасливе майбутнє криптовалюта, то відсилаємо вас в даний матеріал. Там можна ознайомитися з позицією аналітика, який обіцяє подорожчання біткоіни до 98 тисяч доларів до кінця листопада і неймовірні 135 тисяч до нового року. Важливо враховувати, що прогноз криптоаналітика planb заснований на математичних формулах, а значить не має нічого спільного з ворожінням на кавовій гущі. Ніхто не сказав, що розрахунки за формулами можуть бути вірні, але поки прогнози збувалися з вкрай високою точністю. Наприклад, раніше аналітики заявив, що в серпні біткоіни виросте до 47 тисяч, у вересні буде котируватися на позначці в 43 тисячі, а в жовтні перевалить за 61 000 доларів. Критики такої методики стверджують, що лінійне зростання, який використовується у формулі, не означає, що біткоіни і далі буде рухатися у відповідність з поточною схемою. Мало того, криптовалюта взагалі не дуже передбачувані, а в осяжній перспективі найбільш впливові країни приймуть власний звід законів, що обмежують вільне поширення криптовалюта. Майнер доведеться платити податки і надавати звітність у відповідні інстанції. Це ж стосується і трейдерів, що тримають в руках мільйони доларів, які їм не належать. Цілком можливо, що створені інструменти знизять волатильність за рахунок контролю за спекуляціями великих гравців.