Power bank – це портативний зарядний пристрій, який може реанімувати девайс в будь-якому місці всього в кілька кліків. Воно допоможе зарядити смартфон або інший пристрій, якщо немає стаціонарного джерела живлення. Це акумулятор, у якого є певна ємність батареї, зазвичай вони варіюються від 1500 до 20000 mah. Відмінність полягає в тому, на який час і скільки разів ви хочете зарядити смартфон. Power bank досить простий у застосуванні, не вимагає особливих навичок. Для того щоб зарядити ваш пристрій потрібно всього лише підключити USB кабель до смартфону від портативної батареї.

Жителі великих міст і мегаполісів зараз не уявляють своє життя без цього компактного помічника. Заряд батареї не вічний, тому такий девайс стане кращим другом для активних людей в роботі. А щоб вибрати підходящий power bank потрібно для початку визначити потужність вашого пристрою. Зазвичай в сучасних смартфонах вбудована батарея має показники від 2600 до 4100 mah, таким чином можна вирахувати скільки разів ви зможете зарядити ваш гаджет, а також тривалість роботи.

Так як портативні батареї на даному етапі розвитку технологій є одними з найбільш затребуваних, то кожен бренд створює в своїй лінійці товарів такий девайс. Зараз на ринку виробників можна побачити різні марки зовнішніх акумуляторів: Samsung, Meizu, Xiaomi, Nomi і не варто забувати про Pineng – бренд, який підкорює з кожним днем все більше користувачів. Для замовлення power bank на 10000 mah від компанії Pineng, достатньо скопіювати адресу — https://pineng.in.ua/vneshnie-akkumulyatory/power-bank-na-10000mah

Огляд зовнішніх акумуляторів Xiaomi Mi Power Bank, Nomi Power Bank, Pineng PN-968, Pineng PN-983s

  • Xiaomi Mi Power Bank 10000 mah

В представленій моделі на 10000 mAh вбудований тільки один роз’єм USB, а також вхідний струм 2.4.Час заряду від 4 до 6 годин.

  • Nomi Power Bank 10000 mah

У структурі літій-полімерний акумулятор, який розрахований на 500 циклів перезаряду. Рівень заряду можна визначити за допомогою 4-рівневого індикатора. Підключення пристроїв проводиться через 2 USB роз’єму.

Компанія Pineng пропонує різні види батарей, адже вона є однією з найбільш якісних виробників потужних портативних акумуляторів на сьогоднішній день. Це класичний дизайн з інноваційними рисами призначений для людей, які звикли раціонально використовувати свій час і можуть порівняти ціну з якіть.

  • Power Bank Pineng PN-968 10000 mAh Orange — Black

Дана модель забезпечена смарт-чіпом який автоматично розпізнає напруга в мережі, а також функціонує захист батареї від перегріву. Має 2 виходи для USB і LED – дисплей, на який виводяться всі дані про підзарядку. Автоматичне визначення навантаження, режим автоматичного відключення подачі напруги є невід’ємною частиною цієї моделі. Відрізняється своєю функціональністю, а також сумісний з пристроями незалежно від бренду. Для відновлення заряду потрібно всього 5-7 годин. Саморозряд 10% за 30 днів, якщо акумулятор розряджений до 0%.

  • Power Bank Pineng PN-983s 10000 mAh

У комплектації літій-полімерний акумулятор і інноваційний інтелектуальний мікрочіп. Є 2 роз’єми USB: 5 вольт 1.0 ампер для смартфонів і 5 вольт 2.1 ампера для планшетів. Виходи можуть працювати одночасно. Контролювати заряд батареї і заряд пристрою можна за допомогою запатентованого РК-дисплей з синім підсвічуванням. Відрізняється своїм дизайном, компактністю, має легку вагу і не великий розмір.